Günün Konusu Diplomasi, Denge ve Adalet

fal-ad1

22-aralikSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Günün tamamında Ay, Terazi burcunda. Diplomasi, denge, adalet konuları gündemimizde olmaya devam ediyor.

Sabah saatlerinde Ay – Merkür karesi etkili oluyor. Her türlü yazılı – sözlü iletişim konularında zorlanabileceğimiz zamanlar. Merkür’ün Oğlak burcundaki retro hareketini de göz önüne alırsak, bu saatlerde mecbur kalmadıkça iletişimle ilgili konuları çok fazla zorlamayalım. İkili iletişimde de sonradan üzüleceğimiz konuşmalara, tartışmalara girmekten kaçınmakta fayda var.

Öğle saatlerinde; Ay’n Plüton’la karesi etkinleşiyor. Bu açı da zorlu ve sert etkiler verebilir. Bilinçaltı ve sezgisel anlamda da değişim ve dönüşümü ifade eden bu zaman diliminde; duygular ve mantık arasında dengelerin zorlanarak dönüşebileceği süreçler.

Sert etkiler öğleden sonra biraz yumuşuyor. Ay – Venüs üçgeni devreye giriyor. Öncelikle 22aralikkapakikili ilişkilerde daha rahat ilerleme sağlayabiliriz. Mali anlamda da destek alabileceğimiz bir zaman diliminde olacağız. İlişkilerimizde özellikle de sorun yaşadığımız ilişkilerde uyumu yakalamamız mümkün.

Akşam üzerine doğru; Ay – Merkür kavuşumu etkin hale geliyor. Özelikle stratejik çalımlara, finans yönetsel işlemler için oldukça uygun etkiler var. Yazılı ve sözlü iletişim konularında daha rahat ilerleme sağlayabiliriz.

Akşamın ilerleyen saatlerinde; Ay – Satürn altmışlık açısı devreye giriyor. Duygusal anlamda daha dengeli olacağımız, işlerimizi titizlikle ele alıp tamamlayabileceğimiz bir süreçteyiz. Aile büyükleri ve bizden tecrübeli kişilerden destek alabiliriz. Evde kalan işlerimizi toparlamak adına da güzel etkiler veriyor bu açı…

Gecenin ilerleyen saatlerinde etkisini hissettiren Ay – Uranüs karşıtlığı; biraz huzursuzluk, ani ve tedirgin edebilecek etkiler veriyor. Kendimizi huzursuz hissedebilir, denge sağlamak ve karar vermekte güçlük çekebiliriz. Karşıtlık etkisi, sebebini anlayamadığımız bir 22-araliktedirginlik verirken; belirsizlik de getirecektir. Bu zaman diliminde; karar vermek ya da planlayarak bir işe girmek pek de uygun görünmüyor.

Bu açının ardından Ay; günü bitirmeye doğru ilerlerken, Terazi burcunda boşluğa geçiş yapıyor. Ay boşluktayken; herhangi bir çalışmaya başlamak yerine, akışta kalmak, elimizdeki işlere odaklanmak daha doğru olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.