Dileklerinizin Kabul Olacağı Zaman Geldi!

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Güneş; Terazi’deki burcundaki seyrini tamamlayarak, yaklaşık bir ay kalacağı Akrep burcuna geçiş yaptı. Bu bir aylık süreçte doğum haritalarımızda Akrep burcunun yerleştiği ev, o evdeki gezegenler ve burcun yönetici gezegenlerin açılarıyla oluşan konular yaşam alanlarımızda belirgin olacaktır. 

Mars da, Venüs’ün ardından Başak Terazi burcuna geçiş yaptı. Mars; Terazi burcunda çok rahat konumda değildir. Zarar gördüğü konumdur. Mars; gözü kara ve cesaret gerektiren süreçlerle hareket eder. Dolayısıyla Terazi’nin nezaketi ön planda tutan, biz dengesine yatkın; diplomatik yatkınlığında kuvveti düşer. Mars’ın Terazi seyrinde özellikle ilişkilerde ortaya koyduğumuz tavır ve yama enerjimiz dengesizlikler yaşatabilir.

Jüpiter; on iki yıl sonra Akrep burcuna geçiş yapmıştı. Akrep’in değişim ve dönüşüme, gizli olana ve derin konulara yönelik karakteri, bu süreçte hayatlarımızda da değişimi yansıtacaktır. Bununla birlikte bu dönemin güzel zaman dilimlerinden birisine doğru yol alıyoruz. Perşembe günü Akrep’te Güneş ve Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Akrep’in derinlikli, dönüşüme dönük kuvvetli etkileri, Jüpiter’in şans, fırsatlar, bolluk ve bereket özellikleriyle Güneş’imizi parlatacak. Elbette bu süreç; hak edilmişlikler dahilinde yaşam alanlarımıza yansıyacaktır. Bugünden itibaren başlayan bu kavuşum; yarın en etkili konumda gerçekleşiyor. Yarın akşam özellikle dilek, dua, ibadet için çok güzel zaman dilimi. Ayrıca; ritüelleriniz için de bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Ay; Oğlak burcunda hareketine başladı bugün. Genel olarak resmi, disiplinli, işimize odaklı bir yapıdayız. Sorumluluk gerektiren işlere daha fazla yoğunlaşıyoruz birkaç gün. Günün genel transit açıları olumlu ve destekleyici ilerliyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olacak Ay – Neptün sekstili de şifa, dilek, ibadet ve yaratıcı çalışmalar açısından çok güzel. Bu güzel süreci yarın da dahil lütfen kaçırmayın.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

 

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.