Dilekleriniz İçin Uygun Bir Gün

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Güneş; Balık burcunun son derecelerinde ve Koç burcuna ve ekinoksa ilerliyor. Takvimlere göre de ilkbahara girmemize yalnızca birkaç gün kaldı.

Ay; Cumartesi gününe girişten kısa bir süre sonra Akrep burcunda boşluğa geçiş yapıyor. Ardından; sabahın erken saatlerinde Yay burcuna giriyor. Yay; felsefe, yabancı kültürler, inançlar, seyahatlerin temsil edildiği burçtur. Ay; Yay’dayken iyimser, neşeli ve hoşgörülü oluruz. Farklı kültürler, inançlar, meditasyon, yoga gibi spritüal konular ilgimizi çeker. Hukuk ve yüksek eğitim alanlarında da işlerimiz ve çalışmalar için uygun zamanlardır. 

Günün genel açılarına ve etkilerine de bir göz atalım birlikte…

Dün de etkisini hissettiğimiz Güneş – Satürn karesi, bugün de aynı etkiyi devam ettiriyor. Sorumluluklarımızla yapmak istediklerimizi, özgürlüğümüz arasında sıkıştığımızı hissedeceğimiz bir süreç bu. Aile büyüklerimizle ya da onların arasında da sorumluluklar anlamında gerginlik yaratacak bu açı; özgürlük isteyen ve dışarıya dönük tarafımız; sorumluluklarımızın önümüze getirilmesiyle kısıtlanabilir. 

Öğleden sonra; Merkür – Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. İkili ve sosyal ilişkiler ve ticaret, reklam, halkla ilişkiler alanında iletişimin güçleneceği bir süreçteyiz. Özel ilişkiler, ticarette, reklam ve halkla ilişkilerde alanlarında olumlu etkiler alabiliriz. Yalnız; Merkür Koç burcunda biraz aklına estiği gibi, düşünmeden ya da patavatsızca hareket etmeyi de gösterir. Venüs de zararlı olduğu Koç burcunda; retro hareketine devam ediyor. Koç burcunun yöneticisi Mars da hoşnut olmadığı Boğa’da engellenmiş ve ağır davranmak durumunda. Bu durumda; ticaret, medya, reklam ve halkla ilişkiler konularında özellikle duyuru ya da iletişime yönelik çalışmalarımızın alt yapısı sağlam mı; buna dikkat edelim. Eğer; iyi çalışılmış ve aniden oluşturulmamış süreç ve işler söz konusuysa; çalışmaların duyuru ve iletişime yönelik süreçlerini bugün rahatlıkla yürütebiliriz.

Bir süredir sorun yaşadığımız ilişkiler, özel ve sosyal anlamda konuşmamız paylaşılması gereken konular için de kısmen uygun bir açı olduğunu söyleyebiliriz. Aşkı, sevgimizi ilan etmek adına bize itici güç veren bu görünüm; sonradan pişman olma ya da reddedilme riskini de taşıyabilir. Ama; sevginin dili her şeyi göze almayı da beraberinde getirir.

Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Mars arasındaki zorlayan açı biraz gerginlik verebilir. Günün kapanışını güzel bir açıyla gerçekleştiriyoruz; Ay – Venüs trinesi. Bu saati özellikle geçmiş ilişkilerimiz, sevgi, değerlerimiz ve berekete dönük alanlarımızla ilgili keyifli ve duygusal anlamda olumlu yönde hareket edebileceğimiz görünümde… Dileklerimiz için de uygun zamanlardayız! 

Gün içinde her türlü durumda geçmiş ilişkiler, geçmişten gelen konular, eski defterler gündemimize gelebilir. Harekete geçmeden ya da karar vermeden önce biraz düşünmek de yerinde olacaktır.

Binnazabla ailesi adına; keyifli, bereketli ve sevgi dolu bir hafta sonu geçirmenizi dileriz!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.