Dikkatli ve Temkinli Olmalısınız

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Yay burcunda gerçekleşen Dolunay; etkilerini bireysel alanlarımızda gösteriyor. Ay; dolunay sonrası ilk açısını Satürn’le gerçekleştirdi. Hayallerimiz, özellikle maddi değerlerimiz, kazanç konularında sağlam hareket etmeyi ve adımlarımızı gerçekçi atmayı gerektiren bir görünüm getirdi.

Ay, günün ilk kısmında Yay burcunda hareketini sürdürürken; Satürn’le kavuşum gerçekleştirdi. Sorumluluklarımız, yapılması gerekenler konusunda bizi biraz kısıtladı, sıkıldık. Ancak; Satürn gününde Satürn’ün açısı yapılması gerekenleri, sorumlukları her şekilde üzerimize almayı, disiplini ve sıkılmayı da getiriyor beraberinde.

Ardından gelen Ay – Uranüs trinesi günün devamında Satürn etkilerini biraz bozuyor ve ani, süreçlerin gelişmesine neden oluyor. Günün planlanmış işleri, program dışına çıkabilir. Rutin bozulabilir.

Sabahın ilerleyen saatlerinden itibaren Yay’da boşluğa giren Ay; öğleden sonra Oğlak burcuna geçiş yaptı. Daha sorumluluk sahibi, ciddi ve disiplinli bir tavırla ilerleyeceğimiz bir süreçteyiz. Biraz mesafeli, ciddi, işlerimize odaklı ve çalışkan bir süreç içindeyiz. Ardından gelen Ay – Mars karşıtlığı nedeniyle agresif, sert, hırslandığımız süreçler devreye girebilir. Enerjiler biraz sert etkili gelişiyor. Tartışma, ani tepki gösterme, kazalar ve benzeri ters etkilere maruz kalınabilir. Bireysel alanlarda gerilimli, terslik oluşturabilecek konularda fazla zorlamayalım kendimizi…

Kaza ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmakta fayda görülmekte… Bu sert ve ani gelişmelere açık; biraz disiplinli aniden gelişen şartlarla ve agresif etkilerle zaman zaman zorlanabileceğimiz günün akşam saatlerinde rahatlıyoruz. Ay – Venüs trinesinin etkili olduğu akşam saatlerinde; enerjiler yumuşuyor ve ikili ilişkiler rahatlıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.