Dengesiz ve Gergin Olabiliriz

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Koç enerjisinde, ancak henüz durağan halinden çıkamamış bir psikolojide hareket ediyoruz değerli takipçilerimiz. Enerjimizin ve baharın tam olarak yansıması için biraz daha Mayıs ortalarını görmemiz gerekecek. Ancak yine de; bu süreçte bir toparlanma ve kadersel tamamlanma etkileri alıyoruz.

Ay; Koç burcunda bugün de yoluna devam ediyor. Günün başlangıç enerjileri biraz zorlayabilir görünümdeydi. Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Jüpiter karşıtlığı; sorumluluklar ve yapmak istediklerimiz arasında zorlanmamıza neden oldu. Davranışlarımızda, duygularımızda gerginlik, dengesizlik yaşamış olma ihtimalimiz yüksek. Kısıtlanma, gerginlik, isteksizlik etkisini hissettik bir kısmımız…Hormonal anlamda da ani ve değişken bir dengesizlik hissedebiliriz. Şeker ve tansiyon gibi benzeri hormonal süreçlerimizde sıkıntılar ve yükselmeler yaşanabilir.

Öğlen saatlerinde etkili olan Ay – Plüton karesi; tutkularımız, gizli ve derinde yatan düşüncelerimizle karşı taraf arasında gerilmemize neden olan süreci tetikliyor. Bir nevi güçler savaşı ya da baskı kurma ve takıntıyla, şüphe ve inatla güç gösterisi sürecini tetikliyor bu açı. İçimizde biriken ve saklayıp örttüğümüz duygularda patlamalar yaşanabilir. Baskı, maniplasyon ve dönüşüm enerjisinin yüksek hissedileceği bir süreçteyiz.

Akşam saatlerinde gerçekleşen Ay – Uranüs kavuşumu; duygusal anlamda oldukça değişken bir süreci tetikliyor. Aynı oranda kişi ve olaylarla ilgili önünü kestiremediğimiz ve planlanmayan durumlar da yaşayabiliriz. Uranüs ani gelişen ve belirsizlik yaşatan etkileri tetiklediği için; önümüzü görememe ve rutin dışına çıkma durumu yaşanabilir. Kalıcı işlerimiz açısından çok uygun bir süreçte değiliz.

Uranüs’le kavuşumun ardından gerçekleşecek Ay – Merkür kavuşumu da ani alacağımız ve geçmişten de gelebilecek haberler dikkati çekebilir. Sert, sivri ve düşünmeden konuşmamaya çalışalım. Belirgin olmayan bir süreç ve yeni girişimler adına yarın gerçekleşecek Boğa Yeni Ay’ı sonrası uygun gözüküyor. Bu süreçten itibaren her anlamda elimizde kalanlarla güvenlik duygusunun da ön plana çıkacağı kalıcı adımlar atmak isteyeceğiz.

Günün belirsiz ve ani gelişen enerjileri; gecenin ilerleyen saatlerinde Ay’ın Satürn’le gerçekleştireceği sekstil açıyla biraz toparlanıyor. Yeni gün Boğa Yeni ay’ı ve baharın da daha fazla hissedileceği bir süreçle devam ediyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.