Dengeli Adalet, Dengesiz Aşk

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Terazi burcunda ilerlerken dengeli olmaya çalışacağımız, adalet, diplomasi, estetik gibi konuların ön plana çıkacağı bir süreci deneyimliyoruz. Terazi; dengeyi olduğu kadar dengesizliği de anlatabilir. Özellikle duygusal anlamda ve ikili ilişkilerimizde dengesizlik de yaşayabiliriz. Nezaket, tolerans ve biz dengesi yerini hoşgörüsüz ve adil olmayan bir tavra da bırakabilir. Bugün doğada zaman geçirmek, sanatla ilgili konularla ilgilenmek, güzellik temaları ilgi alanımıza girebilir.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Venüs karşıtlığı; ilişkilerde hoşgörüsüz, karşısındakini görmeyen, tolere etmeyen ve zorlayan bir süreci geliştirdi. Parasal anlamda da terslikler yaşanabilir; dikkatli olmak ve ilişkilerimizde de sabırlı, ölçülü davranmak gerekebilir bugün… Hafta sonu olması nedeniyle konuları biraz akışına bırakarak kendimizi germeyelim.

Ay – Mars trinesinin gerçekleşeceği akşam saatlerinde fiziksel gücümüzü toplayabileceğimiz, kendimizi iyi hissedeceğimiz bir süreçteyiz. Yürüyüş, sportif aktiviteler, toparlanması gereken işler adına keyifli bir zaman dilimindeyiz. Kendimizi hem keyifli hissedebilir hem de ekip çalışmaları, sosyal aktivitelerde yer alabiliriz. 

Gireceğimiz haftayla birlikte enerjiler biraz daha yükseliyor. Kendimizi daha keyifli hissetme imkanı bulurken; birçoğumuz biraz daha sosyalleşeceğiz. Düz hareketini henüz sonlandıran Merkür; iletişim konularında dikkatli olmaya devam diyor. Hafta sonunda Koç burcunun sonlarından Boğa’ya çıkış yapmaya doğru ilerliyor. Perşembe günü; Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay; birçoğumuz için ilişkileri, eş ve ortaklıkları, kariyer ve parayla ilgili konuları etkiliyor. 

Başak – Balık aksından hafta içinde Kova –Aslan aksına geçiş yapacak olan Ay düğümleriyle; hayatımızın sahnesinde olacağımız, bir süreci sonlandırarak yeni ve somut kazanımların gelişeceği bir dünyada “Ben de varım” diyeceğimiz bir buçuk yıllık bir zamana geçiş yapıyoruz. Kazanımlarımız ne olmuş, neler geçip gitmiş hayatlarımızdan, daha net görüp, ileriye daha cesaretle adım atmakla, sınavlarımız başlıyor.

Yeniden Pazar gününe dönersek; ilişkiler alanında biraz keyifsiz enerjilerle başlamış olsak da gün; Mars’ın verdiği cesaret ve sonrasında keyifli dokunuşlarla gelen bir akşama geçiş yaptırıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.