Dengeli, Huzurlu ve Özgüvenli Bir Gün

fal-ad1

21-eylul-2Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay, Çarşamba gününün ilk saatlerinde, Boğa burcunda hareketine devam ediyor. Günün ilk saatleri Ay’ın Güneş’le gerçekleştireceği üçgenle başlıyor. Dengeli, huzurlu, özgüvenli hissedeceğimiz güzel etkiler altında olacağız.

Ay, bu açının ardından önce Boğa burcunda boşluğa ve ardından sabah saatlerinde İkizler burcuna giriş yapıyor. Yaklaşık olarak iki buçuk gün, İkizler burcunda hareketine devam edecek.

Dün itibariyle etkisi başlayan Merkür – Pluton üçgeni sabaha karşı netleşiyor. Her türlü iletişim, organizasyon, eğitim, medya, duyuru, bilgi alış verişi ve benzeri pek çok konuda, kendimizi ifade etme, görüşme, anlaşma, karşı tarafı etkileme adına oldukça güçlü ve olumlu destekler alacağız. Mümkün olduğu kadar değerlendirmeye çalışalım. Ayrıca; 21-eylul-3olayların, konuların iç yüzünü araştırma, bilgi edinme adına başarı sağlayabiliriz.

Bununla birlikte imza atacağımız ya da anlaşma gerçekleştireceğimiz konularda; eğer imkan varsa Merkür’ün gölge etkisinin de tamamen biteceği 25’inden sonraki tarihleri beklemekte fayda var.

Sabah saatlerinde Ay’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte; iletişimin hızlandığı, konuşkan, bilgiye ve öğrenmeye açık, daha kolay kavrayıp, analiz edeceğimiz bir süreçteyiz. Eğitim ve öğretimle ilgili her alanda rahat hareket edebilir, yeniliklere daha açık olabiliriz. Daha hızlı ve analitik düşünebilir, sunum, seminer gerçekleştirebilir ya da organize edebiliriz.

Merkür geri hareketinde yavaşlamıştı ve bugün durağan hale geliyor. İletişimde mümkün olduğu kadar ölçülü olmaya, konuşmalarımıza dikkat etmeye özen gösterelim. Özellikle bu birkaç gün dedikodudan uzak durmakta fayda var. Gizli konuşmalar dönüp dolaşıp önümüze gelebilir.

Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, komşu ve akrabalarımızla ilgili gelişmeler ve hareketlilik yaşanabilir.

21-eylul-3-2Öğle saatlerinde etkisi belirginleşecek olan Ay – Jüpiter üçgen açısı; yine iletişimin hakim olacağı, yayıncılık, medya, hukuk, eğitim gibi konularda destekleyici ve rahat hareket etmemizi sağlayan bir etki veriyor. Aynı açı, yardımlaşmaya ve işbirliğine daha yatkın olacağımız, empati sağlayabileceğimiz, iyimser hissedeceğimiz bir zaman dilimini de destekliyor.

Akşam saatlerinde etkisini hissedeceğimiz Ay – Neptün kare açısı, kandırılmaya, yanlış anlamaya, aldatılmaya müsait etkiler veriyor. Bu nedenle fazla hayale kapılmadan, ayaklarımızı sağlam yere basmaya ve gerçekçi olmaya çalışalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.