Cumartesi Satürn Günüdür

fal-ad1

5-kasimSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Cumartesi, Satürn günüdür. Güç, kararlılık, sabır, cesaret, konsantrasyon gerektiren işler için bugün oldukça uygundur. Cumartesi günü her ne kadar birçoğumuz için tatil günü olsa da; sorumluluklar, bitirilmesi gereken işler, disiplin, çalışkanlık bugünün anahtar kelimeleridir. Bu nedenle; Cumartesi günleri mümkün olduğu ölçüde başlatılan işler, disiplinli ve organize çalışarak tamamlanmalıdır.

Ay, Oğlak burcunda seyahatine devam ediyor. Oğlak burcunun organize olan, resmi, kararlı, disiplinli ve çalışkan özellikleri Satürn günüyle birleşiyor.

Haftanın sonuna bir kala; oldukça hızlı gelişmelerin ve dikkat çekici olayların yaşanabileceği bir gündeyiz… Bu nedenle Cumartesi günü haftanın hem en şanslı hem de en yoğun günü olmaya aday!!! Çalışkan ve gayretli olursak bazı konularda güzel gelişmeler ve devamlılık sağlayabiliriz. Her ne kadar kadersel ve ani olaylar yaşıyor olsak da; çalışarak ve inanarak büyük farkındalıklar ve güzelliklere ulaşma şansına sahip oluruz. Bu noktada şu güzel sözü hatırlamak iyi gelebilir: “Kader, gayrete aşıktır”

Sabahın erken saatlerinde Ay – Jüpiter karesinin etkili olduğunu görüyoruz. Bu kare açı;5kasimkapak davranışlarımızda abartıya, yeme-içme ve harcamalarda abartıya neden olur.

Sabahın ilerleyen saatlerinde bu defa Ay – Güneş altmışlık açısı devreye giriyor. Özel, yakın ve sosyal çevre ilişkilerimizde daha dengeli olacağımız; destekleneceğimiz saatlerdeyiz. Büyüklerimizden, sevdiklerimizden talepte bulunabilir, yardım alabiliriz.

Sabah saatlerinde kesinleşen Venüs – Uranüs üçgeni özel ilişkiler açısından önemli ve şanslı bir günde olduğumuzu işaret ediyor. Aşk, sevgi, ikili ilişkilerde ani, beklenmedik, sıra dışı sürprizler yaşanabilir. Özel ilişkilerde rutinin dışına çıkarak, güzel enstantaneler yakalayabiliriz.

Bu açı; ani aşkları da karşımıza çıkarabilir. Birden aşık olabilir, ayaklarımız yerden kesilebilir de  Bu konuda biraz temkinli olmakta fayda var gibi.

Estetik, sanat, güzellikle ilgili konuları temsil eden Venüs ile yaratıcı, marjinal, özgür, ani, yenilikçi olayların temsilcisi Uranüs; sanat, estetik konularında rutin dışı çalışmalara vurgu yapabilir. Görünüşümüzde ani değişiklikler yapabiliriz. Mesela kuaföre gidebilir; saçımız için çok farklı bir model, kesim, boya denerken kendimizi bulabiliriz.

5-kasim-3Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Plüton-Merkür altmışlık açısı; ilan etme, duyuru, tanıtım açısından çok uygun bir zaman dilimini işaret ediyor. Her türlü yazılı ve sözlü iletişimde destekleyici, ikna ve ifade etme adına olumlu etkiler altındayız.

Gecenin ilerleyen saatlerinde etkinleşecek olan Ay – Uranüs karesi; duygusal anlamda huzursuz ve anlayamadığımız bir telaş içinde hissetmemize neden olabilir. Gergin ve endişeli olabiliriz. Beklenmedik, ani gelişmeler yaşayabilir, kendimizi planlamadığımız durumlar içinde bulabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.