Cumartesi Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Binnazabla ailesi olarak, güzel bir cumartesi günü geçirmenizi diliyoruz.

Cumartesi gününe girişte Yengeç burcunda hareketine devam eden Ay günün ilk saatinde Güneş’le yüz yirmilik bir açı oluşturuyor. Bu açının etkisiyle duygularımızın, enerjilerimizin dengede olacağı bir süreç geçireceğiz.

Ay; bu açının sonrasında açısız olarak boşlukta hareketine geçiyor. Gece boyunca ayakta olan ve çalışmak durumunda kalanlar için; yeni girişimler ve çalışmalarda bulunmak adına çok sağlıklı bir süreç değil.

Sabahın erken saatlerinde Ay; Aslan burcuna geçiş yapıyor. Organizasyonların, çocukların, eğlenceli aktivitelerin ön planda olacağı zaman dilimindeyiz. Liderlik ve eril yönümüzün daha görünür olacağı; motivasyonumuzun daha belirgin hale geleceği bir süreçteyiz. Bu anlamda günün ilk saatlerinde enerjinin daha rahat hareket ettiğini göreceğiz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Mars karşıtlığı; biraz gergin enerjiler taşıyor. Sert, kavga ve kazalara açık olacağımız, dikkatli olmamız gereken saatlerdeyiz. Ani, sonunu düşünmediğimiz hareketlerde bulunmayalım lütfen!

Akşamın ilerleyen saatlerinde Ay – Venüs yüz ellilik açısı ve ardından Ay – Neptün yine yüz ellilik açısı; “Tanrı Parmağı” olarak da ifade ettiğimiz YOD açı kalıbını oluşturuyor. Bu açı kalıbı, birbirini görememe, anlayıştan biraz yoksun olma durumunu geliştirebilir. Özellikle ikili ilişkiler açısından daha toleranslı, biraz daha empatiyle hareket etmek işleri daha kolaylaştıracaktır.

Gece saatlerinde önce Venüs-Kuzey Ay Düğümü üçgen açısı ve ardından Venüs-Neptün üçgen açısı belirgin hale geliyor. Sevgi, aşk kadersel temalı özel ilişkileri güçlendirecek ve şanslı etkiler yaratacak bir süreci işarete ediyor. Bu anlamda haftanın genel olarak en şanslı saatlerinde olacağız.

Ardından gerçekleşecek olan Ay-Merkür üçgen açısı ikili ilişkilerde iletişim açısından olumlu destekler sağlarken; kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz, zihinsel anlamda da açık ve uyumlu olacağımızı gösteriyor. Önemli konuşmalar, görüşme ve teklifler için bu saatleri değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

1

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.