Cumartesi Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

img_4428Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Güzel bir Cumartesi günü dileklerimizle…

Merkür Yay burcundaki hareketini tamamlayarak; günün ilk saatlerini takiben Oğlak burcuna giriş yaptı. Bu burçta seyahatine 7 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek olan Merkür; 19 Aralık’ta gireceği durağan pozisyonundan, 20 Aralık’ta retro hareketine başlıyor. 8 Ocak’ta Yay burcunun son derecelerinde geri hareketini sonlandırarak; 7 Şubat’ta Kova’ya geçmek üzere Oğlak’tan ayrılıyor.

Merkür hazır Oğlak burcuna geçiş yapmışken; retro hareketine kadar sağlam adımlar atmak ve bu yönde iletişimi kalıcı adımlar haline dönüştürme zamanı… 19 Aralık tarihindeki Merkür gerilemesinden önce bu zamanı doğru değerlendirerek kararlarımızı uygulamamızda büyük fayda var. Merkür gerilemesi süresince; yeni girişimler yerine geçmiş çalışmalar ve durumların değerlendirmesini yapmak, eksikleri gözden geçirmek daha yerinde olacaktır.

Ay; günün büyük bir bölümünde img_4427Oğlak burcunda hareketine devam ediyor. Disiplin ve sabır gerektiren işler açısından bugünü değerlendirebiliriz. Resmi, mesafeli duruş sergileriz ay Oğlak’tayken…

Sağlık açısından Oğlak ve Kova etkisiyle; kemikler ve eklemlerin ön planda olacağı birkaç günlük süreçteyiz. Hava sıcaklığının da hissedilir ölçüde azalması nedeniyle kemiklerimizde ağrı ve hassasiyet fazlalaşabilir.

Sabahın erken saatlerinde Ay – Uranüs karesi, duygusal anlamda ani ve asi tutumlara neden olabilir. Ucu açık ve belirsiz bir enerji etkisi olacağından kalıcı durumlar ve kararlar için uygun zaman dilimleri değildir.

Öğle saatlerinde ise Ay – Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. İlişkiler açısından olumlu bir görünüm ancak; Venüs’ün Uranüs’le kare açısı temkinli ve toleranslı davranmaya özen göstermeyi işaret ediyor. İlişkilerde özgürleşme hissini yaşayabilir ve karşı tarafta aynı duyguları hissedebiliriz.

img_4426Öğle saatleri itibariyle Ay; Oğlak burcunda boşluğa giriş yapıyor. neyse ki hafta sonundayız. En azından çalışmak zorunda olmayanlar açısından bu saatlerde yeni bir takım çalışmalara girişmemek daha uygun olacaktır. Elimizdekine odaklanmak, sevdiklerimiz ya da hobilerimize zaman ayırmak daha güzel olabilir bu süreçte…

Akşamın ilerleyen saatlerinde Kova burcuna geçişle birlikte; özgür, sıra dışı, kolektif akılla hareket edip, daha fark yaratma isteğinde olacağımız iki günlük süreci deneyimleyeceğiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.