Cumartesi Astroloji Yorumu

fal-ad1

10-aralikSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Sağlıklı, keyifli, güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileklerimizle…

Hafta sonunun ilk saatlerine Mars ile altmışlık açı yaparak Koç burcunda giren Ay; bu açının ardından boşluğa giriyor.

Ay; öğleden sonra Boğa burcuna geçiş yapacağı zamana kadar, boşlukta hareketini sürdürüyor. Mars’ın destekleyici açısıyla güne hareketli başlamamız mümkün görünüyor. Ancak; bu açının etkisiyle ve hala Koç’un ateş enerjisi de henüz devam ederken; acele hareket etmemek, ani karar vermemek sağlıklı olacaktır. Ayrıca bu saatler, öğleden sonraya kadar; yeni işler, girişimler için beklememiz gerektiğinin de altını çiziyor. Çünkü Ay; boşlukta ve enerji kontrolsüz hareket ediyor. Dünün hareketli enerjileri de hala 10-arali-2görünür durumda…

Sabah saatlerini, yürüyüş, hafif spor, meditasyon yaparak değerlendirebiliriz. Enerjimizi bizi mutlu eden ve sakinleştirip yaratıcılığımızı da ortaya koyabilecek yerlere yöneltmek bugünün ana kuralı olabilir.

Gün boyunca Güneş’in dün de belirttiğimiz Jüpiter – Satürn altmışlık açısıyla etkileşimi devam ediyor. Öğrenme, gelişim adına olumlu destekler alabiliriz.

Günün önemli açılarından birisi de Merkür – Neptün sekstili. İlahi kanaldan aldığımızı, yaratıcı düşüncemizi fikirlere dönüştürüp paylaşabiliriz. Sanatsal anlamda da olumlu süreçteyiz.

Ay; öğleden sonra Boğa burcuna geçiş yapıyor.
Boğa burcu, dört duyumuzla ilgilidir. Dünyevi olanla, madde, değerler ve güvenli hissetmeyi temsil eder. Ay, Boğa burcundayken somut değerler ve biraz da tembellik ön plana geçer.

10aralikkapakGecenin ilerleyen saatlerinde Ay – Venüs karesi etkili oluyor. Özellikle aşk, sevgi konularında, ikili ilişkilerde gergin etkiler altındayız. Finansal anlamda da zorlanabileceğimiz bu süreçte daha dikkatli davranmak gerekebilir. Venüs’ün sevgi ve sanatla ilgili enerjisini; duygusal ve yaratıcı tarafımızı beslemeye çalışarak olumlu değerlendirmeye çalışalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.