Cuma Günü Gökyüzü Gelişmeleri

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; günün büyük bir bölümünde Terazi burcunda boşlukta hareketini sürdürüyor.

Ay boşluktayken, belirsizlik ve kontrol edilemeyen bir enerji hakimdir. Yeni girişimler ve çalışmalar başlatmak adına uygun zaman dilimleri değildir. Önümüzü görmekte güçlük yaşayabilirizi. Bu nedenle, günün büyük bir kısmını eğer çok önemli bir durum yoksa; elimizdeki işlere odaklanarak ve akışa uyarak geçirmemiz daha uygun olacaktır.

Akşamüzeri Ay; Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu süreçten itibaren daha kararlı ve net hareket edebilir, daha derinlemesine analizle sağlam ilerleyebiliriz.

Ay, Akrep’teyken; sezgilerimiz çok kuvvetlenir. Gizli, okült olana ilgimiz artar. Çalışmalarımızda daha derin analiz yapma ihtiyacı duyarız. Ayrıca; tutkulu, güçlü ve karizmatik bir tutum sergileriz. Akrep burcunun Plütonük yapısı güç işlerin altından kalkabilmeyi gösterirken, kaotik ve değişim – dönüşüm sürecini de beraberinde destekler.

Akşam saatlerinde Ay – Güneş altmışlık açısı etkili oluyor. İkili ilişkiler ve güçlü kişilerle iletişimde güzel etkiler altındayız. Ayrıca sosyal anlamda da organizasyon ve görüşmelere uygun bir zaman dilimindeyiz. Özel ilişkilerimizde olumlu gelişmeler yaşayabilir, hayatımızda önemi olan ya da otorite konumundaki kişilerden destek sağlayabiliriz. Kadın – erkek, dişil – eril, duygular ve mantığımız adına da dengeleyici bir enerjidir bu açı…

Gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olacak Ay – Mars trinesi; kendimizi güçlü ve cesur hissedeceğimiz bir zaman dilimini işaret ediyor. Davranışlarımızda öz güvenli ve yüksek bir enerjiyle hareket etmemiz mümkün görünüyor. Enerji gerektiren işler için uygun saatlerdeyiz. Bu açının olumlu etkilerini değerlendirirken, acele ve fazla özgüveni yüksek tavır sergilememeye de özen gösterelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.