Cuma Günü Astrolojik Gelişmeler

fal-ad1

9-aralikSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Hızlı bir şekilde Cuma gününe giriş yaptık. Haftanız nasıl geçti? Dileriz, tüm Binnazabla takipçilerimizin keyfi yerinde ve işler yolundadır! Hava sıcaklığı; Aralık ayı ortalama değerlerinin biraz altında seyrediyor birçok yerde… Sağlığımıza dikkat edelim lütfen. Kar yağışı görülen yerlerin dışında; ciddi bir kuru soğuk var ve özellikle geceleri kırağıyla birlikte gizli don olayı yaşanıyor. Sabah erken yola çıkan takipçilerimiz yerlere lütfen dikkat etsinler. Soğuk algınlığı ve bağışıklık için özellikle düzenli ve doğal beslenme, vitamin için meyve sebze, bitki çayları, yeterli protein tüketimine özen gösterelim. Sağlık her şeyin önünde…

Ay; gün boyunca Koç burcundaki hareketini sürdürüyor. Koç’un öncü ve başlatan enerjisi, 9-aralik-2hazır Merkür retrosu öncesindeyken yeni başlayacağımız işler için bizi destekliyor. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar, Ay’ın hızlı bir şekilde gezegenlerle açıları gerçekleşiyor.

Gün boyunca Ay’ın olduğu kadar Güneş’in de olumlu açılarını değerlendirebiliriz. Güneş; Jüpiter ve Satürn arasındaki altmışlık açıyı tetikliyor. Hukuk, eğitim, yabancılar, finansal konularda rahat ilerleme sağlayabiliriz.

Sabahın erken saatlerinde Ay – Merkür karesi belirginleşiyor. İletişim konusunda daha dikkatli olmamız gereken zaman dilimindeyiz. Düşünmeden, sabırsızca ağzımızdan çıkabilecek sözler, daha sonra tatsızlığa ve üzülmemize neden olabilir. Sinirlensek bile; konuşmadan önce iki kez düşünüp, acele etmeyelim.

Öğleden sonra etkisini hissedeceğimiz Ay – Plüton karesi; duygusal ve düşünce anlamında dönüştürücü etkilere sahip.

Akşam saatlerinde ay – Güneş trinesinin desteğini alıyoruz. Dişil – eril, kadın erkek, anne-baba ve otoriteyle iletişimde, ilişkilerimizde güzel etkiler altındayız. Sorunlu ilişkilerde çözüm sağlayabiliriz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde; Ay – Jüpiter karşıtlığı gerçekleşiyor. Duygusal anlamda abartılara açık, homonlarda ve tavırlarımızda dengesizlik yaşayabileceğimiz saatlerdeyiz. Davranışlarımızı kontrol etmekte, yeme – içme, alış-veriş konularında dikkatli olmakta fayda var. Hormonal değerlerde artış yaşanabilir.

9-aralik-3Yine gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Satürn trinesi; dengeli ve disiplinli, kararlı davranabileceğimiz, aile büyükleri ve tecrübeli kişilerden destek alabileceğimiz güzel bir süreçteyiz. Evde yarım kalan işleri tamamlamak, elimizdeki işleri sabırlı bir şekilde bitirmek adına olumlu bir süreçteyiz.

Ay’ın hareketi hız kesmiyor ve bu kez, gecenin ilerleyen saatlerinde; Ay – Uranüs kavuşumu
Etkili oluyor. Ani, sürprizlere açık, sıra dışı gelişmelerin yaşanabileceği saatler.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.