Cuma Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Haftanın son iki günü zorlandığımız süreçlerine oranla; bugün daha uyumlu ve rahat ilerleyen enerjilerin desteğini alıyoruz. Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Mars trinesi duygusal anlamda güçlü hissedeceğimiz, güne fiziksel ve ruhsal anlamda olumlu başlatan; cesaret ve itici gücü verdi.

Yine sabah saatlerinde etkili olan Ay – Venüs sekstil açısı ikili ilişkiler alanında güzel bir süreci getirdi. Bununla birlikte güzelik, dekorasyon, ev düzenlemesi gibi konular için de bu açılar kullanılabilir.

Günün ikinci yarısında etkili olan Ay – Neptün kavuşumu; özellikle manevi anlamda güçlü etkiler sağlıyor. Tolere etmek, yardımlaşmak, empati kurabilmek, pozitif düşünme; dua, meditasyon, ilahi süreçler açısından olumlu etkiler altındayız.

Yardım etmek, başkalarını düşünmek, yerine geçmek ya da koymak; Bir’lik bilincinin aktive olması adına bu zaman dilimleri ideal.

Akşamın ve gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Plüton sekstil açısı; duygusal anlamda irademizin de ön plana çıktığı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir süreci gösteriyor. Özellikle odaklanarak, derin ve analiz gerektiren çalışmalar, değişim ve dönüşüm gerektiren süreçlerin yürütülmesi, kuvvetli destekler almak adına da bu süreç olumlu etkiler veriyor.

Aşkınlığın, ilhamın, yaratıcı düşüncenin kolektif gezegeni Neptün bugün itibariyle Balık burcunda Retro (geri) hareketine başlıyor. Neptün Retro hareketini 22 Kasım 2017 tarihinde sonlandıracak.

Sınırların ötesine geçen, ilahi kanalı anlatan; bir ve bütün olmak, yaratıcılık, hayaller, korkular, aşkın olanı tanımlayan Neptün; Retro sürecinde benliğimizi, sınırlarımızı ve gerçeklikle – hayaller arasındaki sürecimizi biraz zorlayacak. Özellikle inançlar, iç ve derin muhasebemiz, sorgulamamız, hayal kırıklıkları, korktuklarımızla yüzleşmek bu sürecin temel parçasını oluşturuyor. Odaklanmak ya da gerçeklerle yüzleşmek; dağılmak, kaçmak gibi davranışlar gelişebilir.

Özellikle spritüal gelişim adına, sanatsal faaliyetler, yüzleşmek, biraz içimize yönelmek adına önemli bir süreç aslında! Yalnız fazla duygusallık, alkol ve bağımlılık getiren maddelere yönelme, alınganlık, kararsızlık da bu süreçte zorlanmamıza sebep olabilir.

Maneviyatın gelişimi, yardım ve birlik beraberlik duygularının gelişmesi adına güzel etkiler verecek olan bu süreci olumlu yönleriyle değerlendirmeniz dileğiyle

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.