Coşkulu Ama Zorlayıcı Bir Süreçteyiz

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Venüs; yönettiği Boğa burcundaki transitini tamamlayarak ikizler burcuna geçiş yapmıştı. Ardından Merkür’de dün itibariyle Yengeç burcundaki transitini tamamlayarak Aslan burcundaki seyahatine başladı. Güvenlik arayışında, huzuru ve sakinliğiyle Boğa’da rahat eden Venüs; daha hareketli, entelektüel, sosyal ve bağlanmadan biraz mavi boncuk dağıtarak ilerlemesini sürdürecek.

Bireysel anlamda; özellikle canlı, sosyal organizasyonlar, eğlenceli, hareketli yoğun aktivitelerde artış olacaktır. İlişkiler bağlanmaktan çok flörtçü ve çocuksu bir yapıya bürünürken; konuşmalarımızda dikkat çekmeye çalışacak ve arkadaş canlısı olacağız. Gittikçe gerilmeye başlayan bir Gökyüzü ve zorlayıcı bir dolunaya doğru ilerliyoruz.

Özellikle Mars’ın aktif hale geldiği; güçlü ve sert etkilerini hissettirdiği transitleri; önümüzdeki süreçte bireysel, bölgesel ve dünya genelinde önemli olayların yaşanacağını işaret ediyor. Plüton karşıtlığında gerçekleşecek olan Dolunay; öncü burçlardaki T-karenin de etkisiyle zorlayıcı bir sürece geçiş yapmamıza neden olacak. Etkilerini bugünden itibaren hissetmeye başladık!

Yengeç burcundaki Güneş Mars’la birlikte karşı aksı olan Oğlak burcundaki Ay ve Plütonun git – gelleri arasında bizi yoracağa benziyor. Duygusal anlamda içe kapanma isteği, endişe, zorlanma, sıkıntı ve kontrol etme, sıkıca tutunma isteği arasında sıkışıklık getiriyor. Hayatlarımızın çeşitli alanlarında temizlenme, gözden geçirme, kontrolümüz dışında yaşanacak olaylar, gelişmeler gerçekleşebilir.

Dolunay ekonomi, adalet, yöneticiler, otorite, kaza, terör, patlama, doğal olaylarda can sıkıcı, üzücü süreçler gelişebilir. Ay; günün büyük bir bölümünde Yay burcunda ilerleyişini sürdürüyor.Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Satürn kavuşumu işlerin ilerleyişini biraz geciktirdi.

Öğle saatlerinden itibaren devreye giren Ay – Uranüs trinesi; enerjileri hareketlendiriyor. Ani, rutinin dışına da çıkabileceğimiz süreçler devreye giriyor. İşler daha pratik, akıcı yol alıyor.

Ay; akşamüzeri yaya burcunda boşluğa giriyor. Bu süreçte ilgi alanımızı kendi aktivitelerimize, sosyal alanlarımıza da yoğunlaştırabiliriz. Akşamın ilerleyen saatlerinde oğlak burcuna geçiş yapacak olan Ay; sorumluluk ve disiplin gerektiren bir hafta sonu ve biraz zorlayan bir dolunay sürecini de devreye sokuyor.

Gün boyunca etkili olan Merkür – Venüs sekstil açısının da desteğiyle; güzel, coşkulu ve gönül alıcı sözler kurarak kalpleri fethetmemize hiç bir şey engel olmasın diyelim!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.