Coşku Dolu Hissedeceğiz Kendimizi

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Aslan burcunda seyahat ediyor. Son birkaç güne oranla; enerjik ve coşku dolu hissedeceğiz kendimizi… Özellikle iş ve sosyal alanlarda kendimizi cesurca ortaya koymak, daha rahat ilerlemek mümkün!!!

Gün içinde Güneş – Plüton sekstil açısı tam da Aslan’a yakışır destekler sunuyor. Yönetici ve otorite konumundaki kişilerle güçlü ve karizmatik bir iletişim sağlayabiliriz. Kendimizi etkili ve sağlam bir şekilde ortaya koyabiliriz. Liderlik yönümüzü belirgin bir şekilde gösterirken; yapacağımız işler, görüşmeler, toplantılar, fark edilecek görünüm elde etmek ve talepte bulunmak adına gayet güzel destekler altındayız. Bu etkileşimi gerçekleştirirken; mümkün olduğu ölçüde pozitif ve ekip arkadaşlarımızı da destekleyen bir tavırda bulunmak çok doğru bir strateji olacaktır. 

Öğleden sonra Ay – Venüs trinesi devreye giriyor. İkili ve sosyal ilişkilerde olumlu bir zaman dilimindeyiz. Mali konularda da destekleyen etkiler var. Venüs retronun etkisini unutmamak faydalı olabilir. Geçmişten gelen bir konu, arkadaş, eski sevgililer bu süreçte sıkça karşılaşacağımız durumlar gibi görünüyor. Özellikle geçmişte aniden biten bir ilişkiniz ya da bir konu, bir arkadaşınız bir anda karşınıza çıkabilir. Bir haber alabilirsiniz. Bu dönem yeni birileri de hayatınıza girebilir. Geçmişten gelen ya da bu dönemde hayatımıza girebilecek kişilerle ilgili karar almadan önce biraz düşünmek ve sürece bakmak sağlıklı olacaktır.

Natal haritasında Venüs retro olanlar – ki yine haritanın geneli ve diğer açılar da olumluysa- ikili ilkişkiler, mali konular, değerler anlamında olumlu etkiler altındalar. Bu süreçte hayatlarının fırsatları onları yakalayabilir. 

Akşam saatleri; bu olumlu açının etkisiyle devam ederken; keyifli organizasyonlar gerçekleştirebilir; sevdiklerimizle vakit geçirebilir, sinema, tiyatro, müzik gibi sanatsal etkinliklere katılabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.