Çoğulcu Bakış Açısı İle Geleceğinizi Öğrenebilirsiniz

fal-ad1

Kıskaca alınmış gibi hissetmene neden olan bazı zamanları atlatabilmek için kendine iyi gelecek bir şeyler yapmak istersin. Bazen doğru yönelimi bulur ve geçici de olsa çareler üretmeyi başarırsın. Tüm çabana ve uğraşlarına rağmen çıkar yollarının kalmaması ve başa sarıp aynı noktadan öteye gidememe duygunu yenemediğinde yorgunluğun had safhaya ulaşmış demektir. Duvarlar örülüyorsa çıkmazlara doğru adım atmak zorundaymışsın gibi hissediyorsan sadece ışığı takip et. Işığı içinde bulacaksın.

Dostun ya da ailenden biridir bazen bu ışık. Bazen de hiç tanımadığın seni ve yaşadıklarını anlatacak dıştan bir göze ihtiyacın olacaktır. Fal dostluğu burada devreye girecektir. Kendini kapama aç içini, öyle çaresizmişcesine kapama yollarını. Kimi zaman açamadığın saklı duyguların da olabilir. Kimsenin bilmesini istemediğin için sadece susar ve beklersin, içinden tuttuğun ve kimseye söyleyemediğin dileklerin için… Bu sıkıntıların başında ‘’bakış açısı’’ndaki sınırlılık gelir. Olaylarda kendi bakış açından yararlanır ve kendi ağzınla konuşursun. Yaşadığın haksızlıklar, iz bırakmış olan kırgınlıklarından kaynaklı sıcak ve samimi bir diyalog sunamazsan belki kritik olan bir anı toparlayamayabilirsin.

Belli zamanlarda ister kısa vadeli ister uzun vadeli ilişkilerde olsun ara sıra tatsızlıklar olabilir. Bu gibi durumlarda hemen havlu atıp kaçmak doğru değildir, kalıp mücadele edersin. Öyle anlar olur ki ne yaparsan yap bir adım öteye geçemezsiniz. Görülen kadar olumsuz mu yoksa umut var mı, sonunun ne olacağını ve nelerin beklediğini bilmek istersin. Bu gibi anların içine su serpecek ondan sana havadisler vermesini sağlayacak olan ise sadece fallardır… Örneğin; sürekli tartışan ve sık ayrılan bir çiftseniz kelimeler yeterli gelmeyerek sürekli kendini ifadede tekrarlamak durumunda kalabilirsin. Bu, hem seni hem onu bir sarmalın içine çekerek izbe kuytuluklardaki içe çekilme hissinizi ortaya çıkartacak ve çözüm yerine ara vererek kaçmanızı sağlayacaktır.

Kahve falı ya da Tarot falını tavsiye ederim; bu noktalarda farklı bakış açısıyla hem onun gözüyle ilişkinizi analiz eder hem, nelerin temel sorununuzu çözebileceğini söyleyebilir. Birlikte mücadele yollarını keşfederken, sorun yumağını çözmenizde destek olan yorumcudan ilişki koçunuz gibi danışmanlık alabilirsin. Bir ‘’yansıtıcı’’ olan yorumcu gördüklerini anlatacağı için hakim durumunda olmayacaktır. Karar vermez, gelişmeleri ve olayların seyrini söyleyerek onun gözünden beklentilerini anlatacağı için kilit noktaları açmanız için tüyolar verecektir. Gerisi cesaretle üzerine giderek aşka adım atmanızı sağlayacaktır, elinde daha taze daha farklı alternatifler de geçecekse onları bilerek belki de tamamen neden yeniden siz olamayacağınızı anlatacaktır. Peşi sıra önüne çıkacak fırsatlardan bahsedecektir. Bir falın yüreğimizden geçenleri anlatması, aklımızdan geçenleri okuması, karşımızdakinin hamlelerini söylemesi tüm bunlar enerji işidir. Fallar çoğulcu bakış açısına sahip olduğu için kariyer, finansman, aşk, ikili ilişkiler, gayrimenkul fırsatları gibi merak ettiğin birçok konuda öngörüler sunabilir.

Gel, kahveni içtiysen kapa fincanını niyetini dile görmek istediklerine gözün, anlatamadıklarına dilin olsun fincanın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.