Çalışma Motivasyonumuz Yüksek

fal-ad1

Merhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Hıdırellez sabahına ve hafta sonuna giriş yaptık. Güzel bir cumartesi günü geçirmenizi diliyoruz. Satürn günündeyiz ve Ay günün büyük bir bölümünde başak burcunda hareketini sürdürüyor. Bitirilmesi gereken işler, sorumluluklarımız, ayrıntı gerektiren çalışmalarda; detaylı ve analiz ederek yol alabiliriz. Merkür’de henüz ileri hareketine geçti ancak; tam hızını alamadı. Bu nedenele elimizdeki geçmiş çalışmalara yoğunlaşmak adına güzel bir fırsatımız var!

Sabah saatlerinde etkisini yoğun hissettiren Ay – Plüton trinesi; derin, analiz eden ve kuvvetli destekler alarak odaklanacağımız bir süreci ifade ediyor. Özellikle inceleme, araştırma, işin derinliğine inerek çalışmalar yapmak adına güzel etkiler var. Varsa; akademik çalışmalarımız, yazım süreçlerimiz adına bugün yoğunlaşabiliriz. Güçlü ve dönüşüm veren etkiler altındayız.

Öğle saatlerinden itibaren etkisini hissettirecek olan Ay – Satürn karesi; engellenme, kısıtlanma süreci yaratabilir. Yaşça büyük figürlerle zorluk yaşayabiliriz. Sorumluluklarımız karşısında kendimizi baskılanmış hissedebiliriz. Ancak; özellikle sabah saatlerinde aldığımız olumlu desteklerle bu süreci daha odaklanarak ve başarılı bir şekilde geçirme imkanı bulacağız. Önümüze çıkabilecek konu ya da kişilerle ilgili üzerimize düşen görevleri sabırlı bir şekilde yerine getirmeye çalışalım.

Ay’ın Chiron ve Satürn karesiyle zorlayan enerjileri akşam saatlerine girişte acı verebilecek sağlık sorunları, yaralanma ve beraberinde duygusal zorlanmalara açık etkiler taşıyor. Dikkatli ve farkındalıklı davranmak yerinde olur.

Öğleden sonra Başak burcunda boşluğa geçiş yapan Ay; akşamın ilerleyen saatlerinde terazi burcuna giriyor. Dengeli, sosyal ortamlar ve ikili ilişkiler açısından daha keyifli, birlikte hareket edeceğimiz ve sanatsal etkileri de taşıyan bir sürece giriyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.