Bütün Fallar Sen Fincanımda Çık Diye Sevdiğim…

fal-ad1

Bir fincan kahvemi aldım elime, yine bakındım durdum, sokağın ucuna diktim gözlerimi belki ordan çıka gelirsin diye…

Olmayana amenna da acaba olmayan neydi ki? Zordun, seni anlamak zordu. Geçip giden esip geçen sen değilmişçesine gelişlerin yok muydu, belki onlardan birine denk gelirdim bugün kim bilir? Aynı noktalardayım, değişirsem sen de olmazdın diye düşünürken artık ben de aynı mıydım, hiçbir fikrim yok.

Kırılgan ama güçlü kanatları olan bir kuş gibiyim yokluğunda. Gelmezsen kalsan da olurdu kurumuş dallara basıyor gibiyim, yürüdükçe çıtır çıtır dallar varmışçasına korkuyorum adım atmaktan sana… Zar zor geliyor yüreğim sana, soyu tükenen güvenimin aç bir yırtıcıdan farkı yok. İçimden seni silip atmak istercesine zihnimi tırmalıyor. Gelmen zor kalman tramva. Olduğun zaman, beynindeki çarklar adaletsiz dönüyor ve sürekli başa sarma dürtüsünün sarhoşluğuna çekiyorsun bizi.

Fincanıma takılıyor gözüm; bitmemiş olan kahveme rağmen fincan ağzında oluşan yollara bakıyordum. Dönüş yoluna saplanıp kaldığım için olmadığın zamanlara yenik düşürürcesine kaç vakte kadar düzeleceğine bakıyorum. Aramız var mıydı, yoksa ben bir ara bulup seni oraya katmaya mı çabalıyordum acaba? Kesintisiz atışları başlıyor kalbimin… Yeniden sana döndüğü anı anlarcasına göğüs kafesinden çıkmak istercesine! Boşuna karşı koyma sen de çok iyi biliyorsun “seviyor seviyor” diyor. Çevirip gönderiyorum resimlerini Binnaz Abla’ya belki senden haber gelir. Belki benim de yapmam gerekenler vardır ben tıkanmışımdır. Belkide şu korku çıkmazından çıkmam gerekir ya da senden tamamiyle vazgeçmem. Şu an her neyse duyacaklarım bilmiyorum bildiğim tek şey senle igili olması gerektiği.

Seviyorum diyorsun kalplerle gelmişsin falımda öyle söylüyordu. Çiçekler seni anlatmaya gösterişe geçmiş fincanımda sanki; papatyalar varmış seviyor çıkıyormuş. İçimden de doğrulayan biri var seni ama güvenesim gitmiş, kalmamış artık, ondan bu sürüncemem bilirim. Anlaşılan gönül sürgünümüz bu güz de devam edecek sevdiğim ve her falda seni sormaya devam edeceğim ne istediğimi bilmezcesine…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.