Burçların En Sevmedikleri

fal-ad1

Koç- Sakinlikten hoşlanmadığı için enerjisini kullanamayacağı hiç bir şeyi istemeyecektir, dinamik olan doğası gereği hareketli olduğu için ağır ilerleyen her ne olursa olsun onu sevmez.

Boğa- Keyfini ve lüksünü yapabilecek gelişmelerinin aksaması sabrını zorlar. Disiplin edilmek ve kısıtlanmaktan hoşlanmayacağı için rahatının bozulacağını düşündüğü hiç bir şeye fırsat vermez ve sevmez.

İkizler-  Yaşam dolu serbest iradeli olduğu için hür iradesinin her konudan önce önceliği vardır. Israr edilmesinden hoşlanmadığı için zoraki tutulduğu her şeye kafa tutabilir. Keyfini kaçırabilecek ortamları kesinlikle hiç sevmez!

Yengeç- Ay gibi parıltılı ışık saçan her umuda açıktır. Hele ki nezakete olan düşkünlüğü ve beklentisinden kaynaklıdır ki kabalığı hiç sevmez böyle aykırı yaklaşımlar getirecek olan her şeye karşı çıkacaktır ve sevmediğini belli edecektir.

Aslan –  Topluluğun uyum sağlamasından hoşlandığı için kendisinin fikrine ters düşecek konulara kapalıdır. Önderlik yapabileceği gelişmeleri sevdiği için kısıtlandığı geride kaldığı hiç bir girişimde yer almayacak ve en başından sevmediklerini dile getirecektir.

Başak- Temiz, titiz detaycı oluşu beklentisini de aynı şekilde oluşturur. Az olsun öz olsun temiz olsun düsturuyla devam ettikleri için kirliliğe ve dağınıklığa asla tahammül edemezler. Böyle bir ortamda çıldıracak gibi oldukları için kesinlikle gelişi güzel olan derme çatma yapılan bir işi asla sevmezler!

Terazi-  Dengelemek için çabalar ve kırmamaya önem verir. Dost canlısı olduğu için birlikte gidildiği ortamda birlikte dönülmesi de önemlidir. Yalnızlığa gelemez ve tek kalmayı kesinlikle sevmez.

Akrep – Sorumluluk sahibi ciddi mizaca sahiptir. Hayata karşı her konuda ve her zaman gerçekçi olduğu için alay edilmeye tahammül edemez. Ciddiye alınmaması ve alaycı tavır takınılmasını kesinlikle hiç sevmez.

Yay-  Keyfine düşkün dünya yıkılsa neşesini kaçıramaz. Hayatı neşeli yaşamayı sevdiği için aceleye gerek olmadığını düşünür ve  çevresinde olan her hangi birini negatif olarak görmeyi de hiç sevmez.

Oğlak-  Ne kadar az uyursam hayatı çok yakalarım tarzıyla yaptığı her işin üstesinden gelir. Yalan konuşulması ve verilen sözün tutulmasından hoşlanmaz. Eksik yapılan işleri ve işini savsaklayanları hiç sevmez.

Kova-  İdealleri vardır. Kendi benci merkezinden harekete geçirir hayatı. Benliğim ve ben önemliyim diyerek hürriyetine olan düşkünlüğünü her  fırsatta dile getirip uygulayacak uygulatacaktır, onu kısıtlayacak hiç bir şeyi sevmez.

Balık-  Temiz duygularda olmaya çabalayarak safi duygularla kendi aleminde mutlu yaşar. Hayal dünyası geniştir. Doğası gereği melankolisindeki dünyayı küçümseyeni de ciddiye almayanı da hiç sevmez.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.