Burçlar ve Eş Seçimi Düşünceleri

fal-ad1

Evlilik cümlesinin biz olmakla ilgili olduğunu her halükarda düşünmüş olabiliriz. Adı üstünde ‘’evlilik’’ hali için bir olup bir evin içinde bir çatı altında yaşamaktır. Sevgiyi amacı gütmek adına ortak noktalar bularak bu tatlı oyunda rolümüzü alırız. Evlilik; birbiriyle aynı ya da farklı burçtan olan kişilerin geçim etmesi için kurulmuş olan bir sistemdir. Bu düzende başarını yıllarla ölçülebilirken bunun sağlanması için birbirlerini iyi tanımaları gerekiyor.

İki kural başlangıçta ve sonda geçerlidir ve iki kural tüm burçlar için geçerli. Kural bir ve iki aynıdır aslında

1-İyi insan olmak 2- İyi insanı bulmak…

Koç burcunun adrenalini yüksek olan ilişkilerden hoşlandığını söylemeye gerek yoktur doğaları yüksek enerji salgılar. Koç’ların ister kadını ister erkeği olsun karşı cins üzerinde doğuştan gelen etkileyici bir güçleri vardır. Koç kadınının tutku ateşini hiçbir zaman söndürmemeli arada sürprizler yapmayı ihmal etmemeliyiz. Koç erkeği içinse sürekli eşinden ilgi beklediğini unutmamalı eşinin yaşamında her şeyden önde geleceği gelmesi gerektiği konusundaki bilgiyi kesinlikle atlamamalısınız. Bu ayrıntılar ile koçlarla evlilik hayatında mutluluğu yakalayabilirsiniz

Venüs’ün güzel ve yakışıklı bireyleri olan Boğa burçları kendilerine saygı duyan ve gerçekten güven veren kişileri eş olarak istiyorlar hayatlarında. Boğa kadını için eşinin duygusal olması ve sıkça duygularını ona belli etmesi ilk sıralamada yer almaktadır aşkın ön planda olduğu konuda cinselliğin de devamında geleceğini düşünüyor. Boğa erkeği ise kadında bulmuş olduğu güven duygusuyla evlilik kararı alır bir çok alışkanlığından geçecekse tutku dolu olması ve romantik olması dahilin de fedakarlık yapacaktır, eşini böyle kişiler arasından seçer Boğa burcu erkeği.

İkizler burcu Merkür’ün yüksek enerjili bireyleridir. Eşlerini de enerjik ve dinamik kişilerden seçerler. Dolayısıyla ikizler kadını duygusallık da geçişleri muhteşem bir yapıda olduğu için eşinin her an ilgisini üstünde ister. İkizler erkeği ise evlendiği kadında sürekli çözümleyebileceği farklılıklar arar ve yeni yeni göreceği özellikler keşfetmek gizemlilik ister sürekli kendini yenileyebilmeli ikizler eşi.

Yengeç burcu kadını gerçekten aşık olduysa korkarak da olsa bağlanır. Benliğinin bir noktadan sonra kısıtlanmasından şikayet etmiyorsan ve onu kısıtlamıyorsan denge kurulur. Gerçekten güvendirmen ve güven vermen gerekir. Bu olumlu yönlerini açığa çıkartmalısın ki bu özelliğini etkinleştirmeni sabırsız haliyle bekleyecektir. Yengeç sevmişse, bir kere sağlam adım atılsın ve bir kere olsun olacaksa diyerek uzun vadeli bir ilişki bekleyecektir. Yengeç erkeğiyse gerçekten saygıyı bekler iyi bir eş bekler evcimen olacağı için eşinin de belli özelliklerin böyle olmasını ister.

Aslan burcu erkeği kolay kolay evlilik düşünmeyen burçlar arasındadır eğer ona bunu düşündürmüşseniz tekdüze olmaktan uzak durmalısınız, zarafetinizi eksik tutmamalı ve sevginizi her türlü yaklaşımınızla sıkça gösteri bilmelisiniz. Aslan kadını beklentilerini zaten evlenmeden önce söylemiştir ve buna göre de bir kalıp sağlamıştır. Evlendiği andan itibaren saygı ve sevginin bitmemesi için eşinden sürekli yenilikler ve sevgi sözleri duymak ister.

Başak hayallerine göre bir eş arar. Başak kadını evleneceği erkekle göz zevkini bulduysa ve o güvenini zedelemiyorsa sonsuza kadar onu mutlu etmenin yollarını bulur. Kendisine sizde bunu her fırsatta gösteriyor olmalısınız. Başak erkeği ise her şeyden öncelikle herkesten daha özellikli daha gurur duyulacak bir eş adayı arar. Bakımlı olmasını ister hassasiyetlerine nezaketle yaklaşmasını bekler ve mutlu bir yuva kurar ve böylede devam eder.

Terazi aşka aşık olan burçlardandır, güçlerini Venüs’ten alırlar. Venüs’ün onlara sunmuş olduğu zarafete ilişkilerine yansıtmak için her fırsatta kullanırlar. Terazi kadını eşinde iltifat etme ve saygı özelliğini ön planda arar. Terazi erkeği ise; zeka, vücut güzelliği, bakımı ve nezaket kurallarını eşinde de arayacaktır bunlar en önceliğidir.

Akrep burcu kadını evlilik kararı aldığı kişiyle ortak yönleri olmasına dikkat eder zeki ve pratik mantıkta bir eşi olsun ister duygularını olduğu gibi yansıtır ve anlayışları yüksek bir eşle evlenir. Akrep erkeğiyse eşi tarafından beğenildiğini görmeyi ve sevgi sözleriyle şımartılmayı, evlilik hayatlarında ne kadar mutlu edildiğini sürekli söylemesini tercih eder. Teşvik edici sözler duymak ister.

Yay burcu kendisi gibi idealist bir eş arayacaktır. Yay kadını onu kısıtlamayacak bir erkek arar, evlilik hayatında dışardan hiç kimsenin karışmasını istemez. Korumacı yönü ön plandadır. Yay burcu erkeği de eşinin dış görünüşüne inanılmaz önem verir, bakımlı ve her koşulda bilgili biri olmasını tercih eder.

Oğlak burcu evliliğe karar verdiyse sabırlı ve ciddi mizaçlı birini ister sevgiden şaşılmayacak bir eş seçer ve doğal davranışları olsun ister. Oğlak erkeği çok kuralcı olduğu için ve titiz olduğu için eşinin bunlara uyum sağlayacak yapıda olmasını ister. Ki gerçekten sevildiğin de içindeki coşkuyu ortaya çıkartıp tutku dolu bir eş olur.

Kova burcu Uranüs’ün özgür ruhlarındandır. Macerayı seven ve gerçekten de özgüvenli kadınların seçer. Kova enerjik bir kadın olmasını tercih eder üretken olması ve sosyal hayatında onu kısıtlamaması ise en büyük aradığı özelliklerdendir. Kova kadını ise eşini seçerken duygu ve düşüncelerini kısıtlamamasını ve olup biten her şeyi onunla paylaşmasını ister. Genelde her ortamda eşiyle birlikte yan yana olmaktan hoşlanır.

Balık burcu kadını eşiyle uzun sohbetler edip birlikte baş başa olmayı ister. Balık burcu kadını sadakate önem verir ve eşi güvenini kazandıysa her zaman onu şımartmaktan hoşlanır. Kavgasız ve sakin bir hayatı tercih eder. Balık burcu erkeği eşine sadıktır, tüm heyecanı onunla doyasıya yaşamak ister ve her yerde onunla baş başa olmayı ve yan yana gözükmeyi çok sever. Uzun sohbetler ve paylaşımlar yapmak için ideal bir eş seçmeyi tercih eder.

Ölüm sizi ayırana dek sözünü duyar gibi oluyorsanız yakın zamanda ideal eşinizi bulabileceğiniz anlamına gelebilir. Nasıl mı? Bunu görmek için ‘’Astroloji Yorumu Al’’manız yeterli.

Sevgi ve Aşk ile…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.