Bugün Yaşanacak Çok Şey Var

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz, 

Gökyüzünde zor ve açılarıyla bir çoğumuzu yoran bir Dolunay yaşadık dün… Etkileri ortalama on beş gün kadar sürecek olan Dolunay; hayatımızın hemen her köşesiyle ilgili bir bölüme değdi. 

Dolunay bir tamamlanma sürecidir. Ay evreleri olarak da bakıldığında Yeni Ay’la başlayan süreç; Ay’ın büyüyen evreleriyle birlikte; Dolunay’da son noktaya ulaşır. Bir bakıma tamamlanır.Ay; Dolunay fazında ve artık küçülmeye doğru yol alacak. Soğuk ve kar ve büyüyen Ay fazı etkisiyle; son on – on beş gündür kilo almaya başlamıştık. Şimdi kilolarımızı verme, bırakma zamanı. Vücudumuzdaki ödemlerden kurtulmak için bitki çayları ve yürüyüşü ihmal etmeyin. Bir de öğünlerinizin bir tanesinde mutlaka çorba için. Hem doyurucu hem de çok sağlıklı bir beslenme şeklidir çorba.

Değerli takipçilerimiz,

Gökyüzü uzun süredir sert açılarıyla bizleri sınıyor. Ancak; arada güzel hediyeler de alıyoruz. İşte o günlerden birindeyiz.

Cuma, Venüs günü ve dün geceden itibaren Balık burcunda Venüs – Neptün kavuşumu yaşandı. Özellikle ülkemizin Güney – Ay Düğümü noktaları Neptün tarafından tetiklenmekteydi. Bu açı, hem kolektif alanda hem de bireysel anlamda güvenlik süreçlerinde zorlu zamanlar yaşattı bizlere…

Venüs – Neptün kavuşumu; tam da böyle zamanda bize aşkın ve sevginin en üst noktasından etkiler ve destekler sunuyor. Bireysellikten, “Ben” olma halinden “Biz” olmaya doğru geçiş yaptıran bir kavuşum.

Sevgi, aşk, ilahi aşk, yaratıcılık, empati, manevi duygularımızın çok yoğun yaşanacağı bir gündeyiz. Bugün; her türlü dua, meditasyon, ibadet için çok uygun. Yardımlaşma, empati kurma anlamında da özel etkiler hissedeceğiz.

Ayrıca; sanat ve yaratıcılık için çok güzel etkiler var. Bu alanda gerek sosyal ortamlarda gerek özel anlamda çalışmalara katılabilir ya da bir süredir yarım bıraktığımız işlere odaklanabiliriz. İlham veren etkilerle; resim, müzik, edebiyat gibi her alanda etkili çalışmalara başlangıç yapılabilir.

Ay; günün ilk saatlerinde kısa bir süre Yengeç burcunda boşlukta ilerliyor. Ardından Sabaha doğru aslan burcuna geçiş yapıyor. cesur, enerjik, liderlik ve organizasyon becerilerimizin yükseldiği bir gündeyiz.

Bugün sevdiklerimiz, arkadaşlarımız ve çocuklarla da vakit geçirebilir, organizasyonlar düzenleyebiliriz.

Kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu edelim bugün; hafta sonuna olumlu, birlikte olmanın ve yaşamanın güzelliğini hissettiğimiz etkilerle girelim. Yaşamımıza, kendimize, sevdiklerimize sahip çıkalım.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.