Bugün Gökyüzü Enerjilerine Dikkat

fal-ad1

25kasimkapakSevgili Astroloji Takipçilerimiz Merhaba,

Cuma gününe Ay; Terazi burcundayken giriş yapıyoruz. Binnazabla.com’un sevgili astroloji takipçileri; bugün gökyüzünde biraz zorlayan, hırpalayan, dikkatli olmamız gereken enerjiler var. İkili ilişkilerde olduğu kadar, toplumsal olaylar açısından da dikkat çekici bir gün ve sürecin içindeyiz. Güne, gezegenlerin kare ve kavuşumları, damgasını vuruyor.

Sabahın ilk saatlerinde Oğlak burcunda Venüs – Plüton kavuşumu netleşiyor. Duygusal anlamda özellikle sevgi ve ikili ilişkiler anlamında çok güçlü bir açıdan söz ediyoruz. Aşırı sahiplenme, kontrolcülük, güç kullanma isteği gelişebilir. Takıntı, kıskançlık, ben duygusu ön plana çıkarken, diplomatik ilişkilerde de baskın ve dikkat çekici bir süreç yaşanacak.

Bu açının ardından Ay; Terazi burcunda Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Hak, hukuk, kanunlar, adalet temaları ön plana çıkıyor. Bu süreçte Jüpiter ve Plüton arasında bir kare açı gerçekleşiyor ve Venüs – Plüton kavuşumu; Ay’ın da Jüpiter’le kavuşum yaptığı Jüpiter – Plüton karesine katılarak Gökyüzünde zorlu bir T-Kare kalıbını tetikliyor. Yoğun ve güçlü ve ani gelişen olaylar, duygular; Jüpiter’in etkisiyle daha büyük ve abartılı hale geliyor.

Hukuk, adalet, yeni düzenlemeler, kadınların ön planda olacağı konular, uluslararası ilişkiler, 25-kasim-2yaptırımlarla birlikte diplomasinin de yoğun olarak konuşulacağı; olayların hızlı ve ani gelişebileceği bu süreçte; duygularımızı baskın şekilde harekete geçirmek ve kontrolü sağlamak isteyebiliriz. Ancak; olayların önemli bir bölümünün kontrolümüz dışında ve ani gelişiyor olması bu kontrolü sağlamamızı engelleyecektir. Bu durum bizi daha fazla gerginleştirip, öfkelenmemize neden olabilir. Bu nedenle; özellikle ikili ilişkilerimizde ve parayla ilgili konularda daha dikkatli olmak gerekebilir. Fazla takıntılı ve kontrolcü davranmayıp, ani kararlar almaktan biraz uzak duralım. Olayları mümkünse akışına bırakarak odağımızı bizi rahatlatacak konulara çevirirken; mali anlamda daha dikkatli davranmakta yerinde olacaktır.

Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Satürn altmışlık açısı; neyseki gergin enerjileri biraz toparlar nitelikte olacak. Daha sağlam yere basabileceğimiz, kontrollü ve sabırlı davranabileceğimiz bu açının etkisini değerlendirmeye bakalım.

Öğle saatlerinde Ay’ın bu sefer de Merkür’le olumlu açısı gerçekleşiyor. İletişimde biraz daha kolay hareket edeceğimiz, bizi daha rahatlatan bir süreçteyiz.

25-kasim-3Öğleden sonra Ay; Uranüs’le karşıt açı yapıyor. Ani, beklenmedik olaylar yaşayabilir, duygusal anlamda kendimizi oldukça gergin ve değişken bir ruh hali içinde bulabiliriz. Değişken ve ani bir açı olduğu için odak noktamızı başka bir konuya çevirerek daha sağlıklı hareket etmiş oluruz.

Bu açının ardından temel bir açısı kalmayan Ay; Terazi burcunda boşlukta hareketine başlıyor. Zaten gergin ve biraz zorlayan bir günün ardından; hazır hafta sonuna da giriyorken akışta kalmaya ve yeni bir işe girişmemeye özen gösterelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.