Bugün Duygusal ve Hassasız

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz, 

Ay; günün hemen hemen tamamında Balık burcunda hareketini sürdürüyor.Pazartesi gününün genelinde yoğun Balık enerjilerini deneyimledik. Bugün için de bu etki devam ediyor diyebiliriz.

Duygusal ve hassasız. Geçmiş deneyimler, kişiler ve olaylar gündeme gelebilir.

Sabah saatlerinde Ay – Merkür altmışlık açısının etkisiyle güne başlıyoruz. Yazılı – sözlü iletişim, eğitim, seminer, sunum gibi her türlü iletişim sürecinde olumlu destekleniyoruz.

Bu açının desteğiyle; başlanılan işlerde kolay ilerleme sağlayabiliriz. Öğrenme anlamında da kalıcı ve uygun etkiler sağlanır.

Ticaret, toplantı, organizasyon, koordinasyon gibi süreçler için de bu zaman dilimleri oldukça uygun görünüyor, değerlendirmekte fayda var.

Öğle saatlerinde Ay – Chiron kavuşumu gerçekleşiyor. Bu kavuşum; yaralarımızı açabilir, biraz kanatabilir. Duygusal anlamda geçmiş yaralarımız ve tecrübelerimizle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Çok duygusallaşmadan mantıklı bir şekilde derslerimizi ya da öğretimizi almaya çalışalım. Odağımızda kalmaya da dikkat edelim lütfen.

Ay; öğleden sonraki saatlerde Satürn’le kare açı oluşturuyor. Kendimizi duygusal anlamda kısıtlanmış ya da baskı altında hissedebiliriz. Bazı konularda ilerleme sağlayamayabiliriz. Aile içinde yaşlı ya da bizden tecrübeli büyüklerimizle biraz sıkıntı yaşama süreci de gelişebilir.

Bu süreçlerde yapılabilecek en güzel şeylerden birisi; enerjimizi ve odağımızı bizi kesinlikle mutlu edecek bir yöne çevirmek olsun! Bir fincan gzel bir çay içmek, imkan bulursak biraz temiz havayla birlikte nefes egzersizleri yapmak, sevdiğimiz bir ortama gitmek, pozitif enerjili grup ya da kişilerle birarada bulunmak ya da başkalarının süreçlerine destek verebilmek mutlu olmamız için uygun durumlardır.

Günün ilerleyen saatlerinde Ay-Venüs kavuşumu devreye girecek. Moralimizi yükseltecek ve keyfimizi yerine getirecektir. Özel ve sosyal ilişkiler için destekleyici enerjiler alacağız. Sevdiğimiz insanlarla bir arada olabilir ya da bizi mutlu eden, eğlendiren aktivitelere yönelebiliriz. Yemek ve içkiye düşkünlük artabilir.

Ay saat 20:36 da boşluğa girerek günün geri kalanında Balık burcunda ve boşlukta ilerleyecek. Eğlenmek, dinlenmek, rahatlamak için değerlendirebiliriz. Akşam Ay rehavet verebilir, sabah ise son derece enerjik bir güne uyanacağız.

Akşam saatlerinde Ay – Venüs kavuşumu gerçekleşiyor ve bu sefer Satürn’den kaynaklanan ser enerjiyi yumuşatıyor. Bu kez; sevgi ve değer temalarına yoğunlaşıyoruz. Ardından Ay; Balık burcunda boşlukta ilerleyişine devam ediyor.

Balık burcunun yoğun duygusal ve biraz da depresif enerjileriyle Salı gününü noktalıyor ve daha enerjik olacağımız Çarşamba gününe geçiş yapıyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.