Bugün Cesur ve Özgüvenliyiz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Perşembe gününe girişten kısa bir süre sonra Yengeç’te boşlukta hareketine başlıyor. Öğle saatlerine kadar boşlukta hareketini sürdürüyor. Özellikle sonuç beklediğimiz ya da ilerleme kaydetmemiz gereken işlerde; sonuç ya da yol almakta zorlanabiliriz. Kendimizi hırpalamadan biraz beklemede kalmaya çalışalım.

Ay; öğle saatlerinde Aslan burcuna giriş yapıyor. Kendimizi ortaya koyma, liderlik, idare, yönetim, organize etme konuları ön plana çıkıyor. Durumlar, olaylar ve kişilerle karşı karşıya kaldığımız süreçlerde ısrarcı olabiliriz. Cesur ve özgüvenliyiz.

Ay – Merkür karşıtlığının etkili olduğu akşam saatlerinde; fikir ayrılığı ve ısrarcılık ön plana çıkabilir. Özellikle sözlü ve yazılı iletişim konusunda bu saatlerde biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Konuşmalarımız yanlış anlaşabilir. İletişimde ertelenme ve gecikmeler yaşayabiliriz.

Gece saatlerinde Ay – Venüs trinesi; ilişkiler adına daha güzel bir zaman dilimini ifade ediyor. İkili ve sosyal anlamda sorunlu durumlara olumlu yaklaşımlar sergileyebilir, problemli ilişkileri tatlıya bağlayabiliriz. Aslan burcu etkisiyle, çocuklarımızla vakit geçirebilir, eğlenceli aktiviteler planlayabiliriz. Aşk ve sevgi konularında da oldukça şanslıyız. Bu süreci güzel değerlendirelim.

Cumartesi günü; Aslan burucunda gerçekleşecek olan Ay tutulmasının etkisini belirgin şekilde hissetmeye başladık. Öncelikle; bu tutulmanın ateş grubunda olumlu açılarla gerçekleştiğini ve bireysel alanda oldukça kuvvetli ve güzel etkiler vereceğini belirtelim. Kendimizi gösterme, sahneye çıkma, insiyatif alma konularının yanı sıra; aşk ve ilişkiler alanında da çok önemli, kadersel ve olumlu bir sürece giriyoruz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.