Bugün Ağzınızdan Çıkan Sözlere Dikkat Edin!

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Perşembe gününe girişin hemen arkasından Akrep burcunda boşluktaki hareketini tamamlayarak; Yay burcuna geçiş yapıyor. Venüs; yönettiği Boğa burcuna Merkür’de aynı şekilde yönetimindeki ve ikinci rahat ettiği ev olan İkizler’e geçiş yaptı. Jüpiter; Cuma akşam saatlerinde Terazi burcunda bir süredir devam eden geri hareketini tamamlayarak ileri hareketine geçiş yapıyor. Yay burcunda Cuma günü gerçekleşecek bir Dolunay öncesi; etkilerini de alıyoruz. Eğitim, yayıncılık, farklı kültürler, seyahat konuları ağırlıklı gündemlerimiz ön planda…

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Merkür karşıtlığı; iletişim konularında zorlanmalar yaşanmasına neden oldu. Yanlış anlaşılma, iletişimde gecikmeler, düşündüklerimizle konuştuklarımız arasında ikilemler ya da farklılıklar oluşabilir. Özellikle gün içinde gaflara; ani sözlere dikkat ederek konuşmakta fayda var.

Ay’ın belirgin açısı Merkür’le olmakta birlikte; yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Dolunay etkilerine de giriş yaptık.

Bireysel alanlarda daha rahat, akıcı yol alabileceğimiz olumlu bir sürece giriyoruz. Bununla birlikte; özellikle Dolunay’la birlikte gelen yaklaşık iki haftalık süreçte maddi konularda biraz daha temkinli davranmak, dikkatli olmak ve planlı hareket etmek yerinde olur.

Yay burcunun iyimserliği ve Dolunay’ın Neptün’le olan açısı; aldanma, yanlış anlama, hayalci davranmaya da yatkınlık verir görüntüde. Sağlam, stratejik ve elde olanlarla hareket edilmesi daha makul bir süreci yönetmek akıllıca olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.