Boğa, Oğlak, Başak Burçları İçin Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

fal-ad1

Venüs güzeli ve şanslısı olan Boğa burçları Haziran ayını Satürn’den alacağı Satürn- Jüpiter Retro’sundan geçmişi yad ederek ilerleyeceksiniz. Geçmiş zamanlarda elinizden kaçırdığınız aşk, eski eş iş gibi şanslarınız konusunda tekrar fırsatlar ve durumlar ortaya çıkabilir. Geçici etkileri olabilir dikkatli kararlar almak ve doğru adımları atmak lazım. 13 Haziran sonrasında duygusal konulardan çıkarak daha sosyal olmaya başlayacaksınız. Maddiyatı hep konuşarak isteklerinizi elde edeceksiniz, affetmeyi başarmalısınız bu ay sizin için affetme güdüsü verecek iyi değerlendirdiğiniz takdirde 7 yıl sürecek güzel etkiler içerisinde olabileceksiniz. Önünüze geç kalmış bu teklif eskiden olsa yapardım dediğiniz bir konu çıkabilir onu aman ben nasıl yaparım demeden yaparım diyecek ve yaptığınız için sonradan çok sevineceksiniz. Temmuzu bu gelişmelere tamam diyerek geçerseniz uzun sürecek şans gelecek hayatınıza. Boğa burçlarını tamamen değiştirmeyi hedefleyen bir dolunaydan geçtikleri için öfkelerini kızgınlıkları geride bırakmaları önemli etmenleri olacak. Huzur dolu bir döneme geçiş yapmış olacak Sevgili Boğalar para durumları çok daha iyi olacağı ellerine daha fazla para fırsatları geçeceği gerçeği çok daha güzel bu sayede, yeni girişimler yapmak ve iş kurma konusunda şansınızı değerlendirebilirsiniz.

Oğlak burçları, para kazanma konusunda yine şanslı olan borçlardan olacaklar. Yalnız bu defa parayı kazanırken zorlanıp bazı yollarınızın tıkandığını hissedebilirsiniz. Satürn sizin evinizde yani kendi evinde olacağı için ödüller üzerine ödüller yağdıracak diyebiliriz. Daha önceki dolunaydan itibaren her şeyi tamamlamış olan Oğlaklar 2018 Haziran’ın diğer yarısında itibaren her şeyi ince ayrıntısına kadar didikleyerek yine zaferi kucaklayacaklar. Bu arada geçmişin içerisinden çıkıp gelip aile problemlerine yer yer fazlasıyla gündem tutacak konular karşımıza çıkabilecek. Satürn manevi yönden güçlendirirken Jüpiter şans dağıtmaya devam edecek bunlardan yararlanıp geçmişe takılmamak en hayırlısı olacak. Kendinize yeni hedefler koyacağınız bir gerçek. Sağlık konusunda kısıtlandığı hissedebilirsiniz. Strese bağlı kas ya da benzer bir rahatsızlık hareket kısıtlılığı getirebilir biraz çekilip toparlamak isteyebilirsiniz sonrasında daha güçlenerek devam edeceğiniz işleriniz istediğiniz gelişiminde olacak ve istediğiniz noktaya ulaştırabileceksiniz. Geçmişte olan maddi anlamda güveninizi kıran birinin tekrar özrü ya da paranızı ödemesi söz konusu olacak. Çok eski bir sevgiliden umulmadık manevralar yaşanabilir. Venüs yıldızınızı parlatacak, bu tarz konular için araştırma yapın diyecek, kendinizi teşvik ettiğiniz her konuda parlayacağınızı söyleyebiliriz. 14 Haziran negatif konuşmalar yapmamak için dikkat etmeniz gereken önemli bir gün. Ay karşıt burcunuzda olacak. 17 ve 20 Haziran arasında biri yardım isteyecek o isteye geri çevirmezseniz karmada dönüşüm muhteşem olacak. Ayın son haftası parasal konularla ilgili yeni gelişimleri için doğru süreç olmayacak çok sorgulamanız gerekli hatta güvenmemelisiniz.

Sevgili Başak burçları, kariyer için plan yapıp gecikmeler yaşamışsınız bu ay bunlarla ilgili sonuç elde edebilirsiniz. Yeni bir yere gidebilir bir yerden bir yere geçebilirsiniz. İkili enerjiler ve ikilem var. 13 Haziran’dan sonra tüm streslerden tüm baskılardan kurtulmuş olabileceksiniz.  Varmak istediğiniz hedefe ulaşmak için kendinizi de aynı inançla inandırmalı ve hedefinize inançla yaklaşmalısınız. 13 Haziran ve 28 Haziran arasında Merkür’den müthiş şans alacaksınız. Merkür desteği maddi anlamda anlaşma yaptırır imza attırır isteyeceğiniz konuda belgeli olsun dediğiniz her konuya destek gelecek size. Bir haksızlığa uğramışsınız hakkınızda almayınız bunu da hatırlayarak alacak verecek konuları üzerine gidebilirsiniz. Ayın ortasında sorunlu ilişkileri olan çiftler evliliğini bitirmek isteyenler için boşanma başlayabilir ya da bir işten anlaşmazlık hissedebilir yeni bir sözleşme yapabilirsiniz. Kişinin öyküsüne göre bu durum değişecektir mutlaka kişisel haritanıza astroloji alanında baktığımızı tavsiye ederim. Oğlak’ta ki Satürn sizinle bağlantı kuracak ay sonuna kadar burcunuzu şans ve sevgiyle destekleyecek.

Şansınızın daim olması temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.