Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

fal-ad1

Boğa ve Koç

Boğa burcu rahatına önem veren yönleri ve konforu seven yönlerinden kaynaklı ilk başta koç burcu kişisine güzel gelebilir. Koç  çok sabırlı olup sınırlarını çiğnemediği müddetçe Boğa burcu için önem kazanır. Koç hareketli o ağır hareket eden yöndeki yaklaşımlarıyla bir süre sonunda sıkıcı bir ilişki olduğunun farkına varmanız söz konusu da olabilir.

Boğa ve Boğa

Birbiriniz için yaratıldığınızı ilk görüşte anlamış olmalısınız daha fazla söze gerek yoktur birbirimizi anlayan birbirine eşit olan bu kadar güzel bir çift daha yeryüzünde yoktur sanırım mutluluklar dileriz

Boğa ve İkizler

Boğa burçların sabit yönleri değişken yapıdaki ikizleri biraz zorlayabilir birinin duran birinin hareketli hayat istemesi bu konuda birbirleriyle zıt düşmelerine neden olabilir Boğa burcu eğer İkizler burcunu özgür bırakabilirse kıskanmazsa bu noktada ilişkileri uzun soluklu olabilir.

Boğa ve Yengeç

Bu arada Yengeç burcu da evcimen ve ev konforuna düşkün burçlardandır. Birbirleri için çözüm arayıp bu çözüm yollarını birlikte uyum sağlayabilecek kadar birbirleriyle ortak yönleri çoktur. Birlikte yaşama alanlarında sevgi ve aşk paylaşımları yoğun olacaktır doğru çiftsiniz diyebiliriz.

Boğa ve Aslan

Aslan olarak hareketli dünyanızda Boğa olarak ilgisi size destekleyici olacaktır.  Aslan burçları doğası gereği eğlenmeyi sever. Ona keyfine düşkün hayatın farklı yönlerini göstereceksinizdir. Ki, sizde nasıl lüks ve rahat yaşanabileceğini nasıl konfor bulunabileceğini hayatın diğer yönlerini ondan göstereceksinizdir, güzel bir ilişki olacağını söyleyebilirim.

Boğa ve Başak

Bu iki burç genelde bir araya bile gelmezler eğer gelmişseler farklı yönleriyle ya da yükselen burçları ile birbirlerini çekmiş olabilirler, ancak iki kere daha düşünüp tekrar karar verdiklerinde bizden olmaz demeye başlarlar. Çünkü ikisi birbirini zıtlıkları ile bir hayli yoracaktır Başak her konuda aşırı titiz Boğa rahatına düşkündür birçok konuda uyumsuzluklar zaman zaman söz konusu olacaktır.

Boğa ve Terazi

Terazinin bazı yönleri Boğa’ya çekici gelecektir. Zaman geçtikçe sevgi eksikliğini daha fazla hisseden Boğa, Terazi’nin bazı eksiklerini sıkça dile getirecektir  ya rol yapacak bu ilişkiyi sürdürecek ya da kısa süreli için denemiş olup tekrardan  bir arada olamayacağınızın kararını verebilirsiniz.

Boğa ve akrep

Akrebin sabrı ve tutkusu tam Boğa’ya göredir. İkisi de aşkta; tam bağlanmayı sadakatli ve aşk dolu olmayı isterler. İkisinin de kıskançlıkları olabileceği için birbirlerine zaman zaman anlayış göstermeyi ihmal etmemeliler anca bu yaklaşım sayesinde birbirleriyle uyum içinde ilerlerler.

Boğa ve Yay

Boğa’nın  benimseyen yönü Yay mensubunu kısıtlamaya başladığında ki Yay burcu özgürdür öyle kısıtlanmaya gelemez ve bundan ötürü büyük kavgalar tartışmalar çıkabilir. Boğa burcu kendini biraz frenleyebilirse Yay burcu ile güzel bir ilişki yaşarlar yine de birçok konuda birbirlerinden farklı oldukları için çokta mutlu olacakları söylenemez.

Boğa ve Oğlak

Oğlak burcu idealleri gerçekleştirmek de fırsatçı bir burç olduğu için sizin ne istediğiniz konusunda sizi sizden bile iyi anlayacak burçlardan biridir. Partnere göre şekil almayı çok iyi bilir ve sizi tercihlerinize göre saygıyla s hür bırakır mutlu bir ilişki yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Boğa ve Kova

Kova’nın hümanist ruhu size göre abartılı gelebilir; hür havası ve ayakları yere sağlam basmayan  yönleri ile sizi çıldırtabilir. Önceleri hevesle güzel giden ama sonradan imkansız olduğunu anlayacağınız yaklaşımlarla yanlış tercih yaptığınızı anlamanız uzun sürmeyebilir. Size ters düşen Kova’nın sorumluluktan kaçıyor oluşu olacaktır.

Boğa ve Balık

Balık  romantik ve melankolik yapısı sizi mest edecektir. Her ikinizde aşka aşık yönlerinizi kolayca keşfedebilirsiniz. Her ikinizi bir arada tutan en büyük avantajınızda duygusallık olacaktır. Duygusallıktan yana sizden daha hassas olan Balığı biraz daha özen göstererek idare etmeyi başarırsanız muhteşem bir ilişkiniz olacaktır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.