Boğa Burcu İş Hayatı

fal-ad1

bogais3Sevgili Boğa Burcu,

Para kazanmak ve tutarlı ilerlemek dileği her daim üst seviyede olan bir burçtasınız. Bu durumda parasal konularda emeğiniz hakkınız söz konusu olduğunda hakkınızı aramak gereklidir. Bu kaçınılmaz baskılara ve beklediğiniz yükselişlere ulaşamanın kısıtlayıcı etkilerine dur dememek kayıp oluşturacaktır. Boğa burçları iş yükü ağırlaşsa dahi bazen sabır taşı gibi davranaracak ve hakkını gerekli yerde savunmak yerine kariyeri için sebat gösterecektir. Boğa işini kaybetme endişesi ile onu gölgeleyen kişileri bazen fark etse dahi susmayı kendi köşesinde kalmayı tercih edecektir. Alternatif yollarda denemekte kararsız kalması Boğa burcu kişisini çalışma olarak geriletecektir.

Sevgili Boğa’lar tepkisel davranmama adına bazen gereğinden fazla ılıman kalmak sizi yoran bir işi sürüklemenize neden olabilir. Hayatınızı kazanma şekliniz artık sizi tatmin bogais1etmiyorsa, yaşayacağınız olaylar onu tamamen değiştirmenizi sağlayabilir. Yaptığınız işin içeriği değişebilir veya farklı bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. İş ve bereket olarak en bol kazanca sahip olabilecek kapasiteli güce sahipsiniz. İçinizde ki benimseme, vefa duygusunu iş ortamında aşmanız şart! İş adına çalıştığınız yerde ki terfi-Kıdem sağlayacak konuları tekrar gözden geçirmek size engel olan her duruma karşı koyacak gücün farkına varmış olmak yükselişe geçmenin en büyük adımı olacak. Para ve iş hayatında ki muhteşem başarınızı kolay kolay göz ardı edemeyecekleri kesin. Burç olarak dışa yansıyanınız, size yaklaşan insanlar sadece şu an dışarı yansıyan özelliklerinizle ilgilenirler. Gerçek ihtiyaçlarınızdan haberdar değillerdir. Siz nasıl bilerek veya bilmeyerek onları yanıltıp kafalarını karıştırıyorsanız onlar da aynı şeyi size yapabilirler. İnsanların sundukları tuhaf teklif ve önerilere tedbirli yaklaşmanızda yarar var. Her daim en son karar sizin ve kendi adınıza verilmiş olmalı bu iş hayatınızda önemlidir. Boğalar kendileri için ve severek yaptıkları işte başarılı olur ve yükselirler.

bogais2Şu an karşı karşıya olduğunuz çalışma ve ekip arkadaşlarınıza içinde bulunduğunuz şartlara uygun olmayan bütün alışkanlıklarınızdan, sabit fikirlerinizden kurtulmanız gerekir. Bu şekilde çalışma hayatınızda ki uzmanlığınız sürdüğü gibi, ihtiyacınız olan insanlar etrafınızda her zaman yardıma hazır olacaktır. Uzun süredir çabaladığınız olmadı diyerek askıda beklettiğiniz kaynaklar bile kendiliğinden ayağınıza gelirler. Onları mümkün olduğunca yapıcı ve yararlı bir biçimde kullanmalısınız.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.