Boğa Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 4

fal-ad1

Boğa – Oğlak

İyi anlaşabilen burçlardır. İki taraflı olarak inceleyici ve kendilerinden saklayıcı yönleri var. İkisi birbiri için gelecek sağlamayı, gelecekte yan yan olmayı planlarlar. İlk etap hislerini saklayamadıkları için aşk aniden doğmuştur aralarında. Bu iki tarafın duygusal yanlarını açığa çıkaracağı güzel bir aşk uyumu olacaktır. Aradıkları bir çok kriter ikisinde mevcut bogaburcuuyum3olduğu için kolay yoldan uzlaşmayı seçerler. Oğlak gibi boğa da kuşku ve kıskançlık dürtüsü ile kaplıdır. Ne var ki Oğlak Boğa için daha baskın olan karakter olduğu için idare kısmı biraz daha ona kalacaktır. En zorlandıkları güven duygusu olacaktır. Çünkü sorgulamak ince elemek sık dokumak iki Oğlak burcu ve Boğa burcu için kaçınılmazdır. Bu sebeple birliktelikleri zamana doğru yayılabilecektir. Acele karar verme istemezler. Onları çeken güçlü bir çekim gücü vardı ki onun adı aşktır. Bu aşkı kaybetmemek için mücadele ederler nitekim başarılıda olabilirler. Elbette kıskanç olmayı bıraktıkları an için bu geçerli olacaktır. Evlilikte iyi geçimleri olur. İkisi de kendi hallerinde sakinliği severler. Geleceğe yönelik hedefleri vardır onları gerçekleştirmek için maddi – manevi dayanışma bile yaparlar.Üzerlerine düşeni evlilikte yerine getirip birbirlerini toplumda yüceltirler. Mükemmel uyum sağlarlar.

Boğa – Kova

Bu ikili tamamen zıt kutuplardır. Mümkün mertebe uzak kalmaları hayırlıdır. Hiç biri şekil de yakın olmamaları gerekir. Ne anlaşma ne bir uyum araların da yansımayacağı için her ikisinin de yıpranacağı- yıpratacağı bir gerçek. Sonları için bir şey düşünülemeyecek kadar bir zıt kutuplaşma olacağı için onlar dahi haz etmeyecekleri durumları ilk başlarda yaşıyor boga99olacaklar.Boğa her ne kadar duygusal bakacak olsa da en başında, sonradan o da fark edecek ki Kova burcu ile hiç bir ortak yönleri oluşmadı – oluşmayacak da buna kalben inanacak. Hayata karşı bakış açıları o kadar zıt ki arkadaş dahi olsalar farklı fikirlere sahip oldukları için normal arkadaşlık dahi çatışmalı olacaktır. Boğa burcu, kafa yorucu düşüncelere kapılmaktan kaçar. Kova ona bu duyguyu fazlası ile vereceği için etki değil tepki yapacaktır. Aralarında enerji açılması anlaşarak evliliğe gitmeleri söz konusu dahi olamaz.Hangi yükselenleri denk gelirse gelsin doğum haritalarına yine de bu iki burç evlilik asla yapmamalıdır. Kısa anlık bir adımdan öteye geçmeyecektir.Her iki taraf hemen geri çekilmeyi sağlayacaklardır. Kalpleri aşk değil öfke ile ilerleyeceği için iki tarafında en kötü deneyimi olacaktır. Boğa farkına varmadan onu kıran Kova için sürekli sebepler üretecek ancak hiç biri yanıt bulmayacak. Nedeni ise yıldızlarının küslüğü demek daha doğru olacaktır. Boğa daha kolay anlaşılır bir ilişki ister Kova için bu ilişkiyi sağlamak mümkün değildir. Aralarındaki anlaşmazlıklardan, sonrasın da devam eden hoyrat kavgalarla evliliği tek celsede sonlanacaktır.

Boğa – Balık

Boğa sakin durgun bir halde olduğu için Balık’tan çok etkilenir. İlk başlar da onu çok sever ve ona karı duygusal olduğunu belli etmez. Balık duygu insanı olduğu için kırılgan tavrı ile Boğa’yı bezdirebilir. Elbette Boğa’nın burada nasıl bir aşk aradığı önemli olan. Boğa’nın aşktan beklentisi tutku,duygusal bir aşk ise, Balık onun için ideal olacaktır. Bu Boğa’nın bogaburcu9tutkusu yada sakin yaşam isteği ile ilintili bir durum.Balık ona fazlaca sahiplenecek ve bağlanacaktır. Boğa benimseyici olan ruhuna rağmen Balık’taki benimsemeyi pek hoş karşılamayacaktır. Sanatçı ruhlu Balık yaşamı farklı algılar. Bu durum da Boğa’nın aslında Balığın dünyasına girmek için uzun bir mücadele vereceğini görmekteyiz. Aşk için isteği Balık burcu kişisi ile uyumlu olup olmayacağını deneyimlemek isteyeceği için Boğa biraz daha içten pazarlıklı davranacaktır. Balık duru hislerle aynı anda aşık olup ve çoktan bağlanacaktır. Balık gerçek duygusunu Boğa için olduğu gibi yansıtır ve yaşatırsa o zaman mükemmel uyumu yakalama şansları da olacaktır. Boğa korkusuna yenik düşmemeyi başarırsa cazibe gücü yüksek, çekici Balığı tavlamayı da evlenip mutlu olmayı da sağlamış olur.Balık duygusal ve hisleri güçlü taraf olarak ona her daim bolca aşkı sunacaktır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.