Binnaz Abla’dan Ayşe Tolga’ya Kahve Falı:)

fal-ad1

Binnaz Abla ünlü oyuncu Ayşe Tolga’ya kahve falı baktı

 

kahve falıBinnaz Abla Projesinin Cretive Business Cup yarışmasında Türkiye birincisi olması dolayısı ile ödül törenine katılmak üzere İstanbul’a gelen Binnaz Hanım ve binnazabla.com‘un kurucu ve CEO’su Sertaç Taşdelen, Şehnaz Tango dizisinde Şehnaz’ın küçük kızı rolüyle hafızalarımızda yer etmiş, şimdi de Seksenler Dizisinde Gülden karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ayşe Tolga ile bir araya geldiler. Kanyon alışveriş merkezinde gerçekleşen buluşma keyifli sohbetlere vesile oldu.

Ayşe Tolga’yla yeni projeleri hakkında sohbet eden Binnaz Hanım; Ayşe Tolga’nın çok da bilinmeyen oyunculuk hayatı dışındaki işleri hakkında da sohbet etti. Ayşe Tolga, ayni zamanda Mağazası Bebek’te bulunan “Aisha” isimli 100% ilk yerli Türkiye’nin İlk aromaterapi ve Doğal Kozmetik markası kurucusu, girişimci genç bir Anne. aisha, aromaterapiyi bütünsel iyileşmeye giden yolda en etkili ve kapsamlı terapi metodu olarak benimseyen ilk Türk markasıdır.

Binnaz Hanım ve Ayşe Hanım güzel sohbetlerin vazgeçilmez eşlikçisi Türk kahvelerini bir yandan yudumlarken; tabii ki fal kapatmayı da ihmal etmediler:)

ayşe tolga kahve falı keyfiHer Türk kahvesinin ardından en önemli geleneğimiz olan kahve falı sohbeti de böylelikle başlamış oldu. Eee ne de olsa Ayşe Hanım’ın karşısında 40 yıllık kahve falı tecrübesiyle, binnazabla.com‘un ilk ve en özel yorumcusu Binnaz Abla vardı. Ayşe Hanım söyleyeceklerini merakla ve heyecanla bekliyordu muhtemelen. 

Binnaz abla Ayşe Hanım’ın falında güzel haberler ve göz aydınlıkları görmüş olmalı ki, ikilinin fotoğraflarına baktığımızda gayet eğlendiklerini ve keyifli vakit geçirdiklerini görebiliyoruz.

Başarılı oyuncu ve işkadını Ayşe Tolga’yla geçen bu güzel kahve keyfinin yeniden tekrarlanması dileğiyle. 

fal-ad1
1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.