Binnaz Abla ve Şebnem Burcuoğlu’nun Fal Sohbeti

fal-ad1

Şebnem BurcuoğluBinnazabla.com ‘un efsane kahve falı yorumcusu Binnaz Gündoğan İstanbul seyahati sırasında Şebnem Burcuoğlu’na kahve falı baktı.

İstanbul seyahati sırasında Şebnem Burcuoğlu’yla buluşan Binnaz Hanım, kitaplarıyla hep bizi çeşitli hayatlara misafir eden Şebnem Burcuoğlu’na fal baktı. Fal sırasında çok eğlenen Binnaz Hanım ve Şebnem Hanım, çok güzel sohbet etme şansına da eriştiler. Binnaz Hanım Şebnem Hanım’ın kahvesini yorumlarken Şebnem Hanım kendine dair belki hiç bilmediği şeyleri dinledi Binnaz Hanım’dan. Binnaz Hanımla beraber çok hoş bir buluşma gerçekleştiren Şebnem Burcuoğlu bildiğiniz üzere ” kocan kadar konuş ” kitabının yazarı.

Şebnem BurcuoğluŞebnem Burcuoğlu’nu kitaplarını ve yazılarını okuyarak tanımaya başladık. Sıcak ve huzur veren tarafıyla özellikle bütün kadınların dikkatini çeken Şebnem Hanım, sohbeti, sıcakkanlılığı ve neşesi ile herkesin taktirini toplayan bir yazar.

Uzun zamandır böylesi gülerek kitap okumamışsınızdır. Şebnem Hanım’ın “ kocan kadar konuş ” kitabından bahsediyoruz. Başladığınız andan itibaren geleneksel Türk aile yapısının içinde var olma çabası veren Efsun’un hayatına konuk oluyorsunuz kitapta. Eğer, evliliğe hep mesafeli durup sonra herkesten önce evlenen arkadaşlarınızın yaptıklarına akil sır erdiremiyorsanız, siz de bir Efsun’sunuz demektir.

Çok güzel bir kitaba imza atan Şebnem Hanım ile bir başka kahve sohbetinde bir daha buluşmak dileğiyle diyoruz. Sevgiler

fal-ad1
Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.