Berat Kandili Günü Astrolojik Gelişmeler

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

İslam alemince ibadetle geçirilmesi açısından çok hayırlı olarak anılan ve Şaban ayının 14’ünü 15’ine bağlayan gece olarak bilinen Berat kandilini idrak ediyoruz. Bu vesileyle tüm takipçilerimizin kandillerini kutlarız. Yapılan duaların ve iyi niyetlerimizin ilahi kanala ulaşması ve bölgemize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileriz bu güzel gecenin!!!

Transit Ay Düğümleri, dün itibariyle yer değiştirdi. Başak – Balık aksından; Kova – Aslan aksına geçiş yaptık. Böylelikle düğümlerin yeniden yer değiştireceği sürece kadar ortalama bir buçuk yıl kadar bu aks üzerinde kadersel Gökyüzü transitleri gerçekleşecek. Güneş ve Ay tutulmalarının gerçekleşeceği bu aks; tüm dünyada ve ülkemizde son derece somut ve önemli olayların da gerçekleşmesini tetikleyecek.

Yaklaşık bir buçuk yıl boyunca; Başak – Balık aksı üzerinde gerçekleşen tutulmalarla; çok irdeledik, belirsiz ve kararsız kaldık. Zaman zaman önümüzü göremedik, depresif sıkıntılar yaşadık.

Kova – Aslan aksı; artık her birimizin haritalarımızdaki karşılık gelen alanları doğrultusunda hayatlarımızın sahnesine çıkacağı; önemli yıldızların, sahne olaylarının, medya, spor alanlarında önemli konuların gündeme geleceği bir döneme giriş yapıyoruz.

Bir kısmımız hayatlarımızın son yıllarında emek verdiği konuların somut olarak karşılığını alacak! Özellikle kariyer ve iş alanlarında da ciddi dönüşümler gündeme gelirken; dünya üzerinde sistemler, yönetimler ve liderlerin de çok fazla gündeme geleceği ve sonrasında uzun bir dönemin etkileneceği bir sürece geçiş yapıyoruz.

Ay; Akrep burcunda ve Dolunay enerjileriyle ilerliyor. Kendimizi biraz gergin hissedebiliriz. Özellikle ikili ilişkilerde biraz temkinli olmakta fayda var. Akrep temalarını yoğun bir şekilde içine alan bir Dolunay deneyimleyeceğiz. Tutma- bırakma dengesini kararında tutmakta fayda var. Gergin ortamlardan ve kişilerden biraz uzak kalmak, su kenarlarında biraz vakit geçirmek iyi gelebilir; kendini zorlanmış hissedenler için.

Sabah saatlerinde devrede olan Ay – Neptün trinesi; iyimser, hoşgörülü enerjilerle güne başlamamıza vesile oldu.

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Plüton sekstil açısı; sezilerimizin kuvvetli çalışması ve derinleşme anlamında güçlü etkiler veriyor. Ayrıca; kuvvetli konumdaki kişilerden destek alabilir; derin analiz gerektiren konularda yoğunlaşarak kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Gökyüzünde Merkür – Uranüs kavuşumu etkisi bir kez daha devrede!!! İleri hareketine geçen Merkür; yaratıcı, pratik ve sıra dışı fikirleri gündeme getirebilir. Ani gelişmeler, beklenmedik haberler de önümüze gelebilir. Planlarımızda değişiklik yaşayabiliriz. Beyin fırtınası yapmak açısından da verimli bir süreçteyiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.