Bekleyen İşler İçin Bugün Tam Zamanı!

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Nisan ayının son haftasına giriş yaptık. Bereketli, umut ve mutluluk dolu bir hafta diliyoruz.

Çarşamba günü Boğa burcunda bir Yeni ay meydana geliyor. Haritanın sekizinci evinde gerçekleşecek olan bu yeni ayda; Boğa burcunun ana teması olan güvence arayışı ön plana geçiyor. 

Venüs Cuma günü çok rahat hareket etmediği Koç burcuna geçiş yapıyor ve bir süredir Balık burcu gerilemesinde özellikle ikili ilişkilerde yaşanan durgunluk, sevgi lisanımızdaki içine çekilme süreci tamamlanıyor. Mayıs ayının ilk haftasından itibaren özellikle ikili, ilişkiler, aşk, sevgi konularında daha hareketli ve cesur davranacağız. Koç temaları; özel ilişkilerde ön plana çıkıyor.

Cuma ve Cumartesi günü etkili olacak Merkür – Uranüs kavuşumu da; yaratıcı ve ani fikirlerin ortaya çıkışı açısından kuvvetli etkiler veriyor. Geri hareketini henüz devam ettiren Merkür; ileri hareketine geçişte bu fikirleri hayata geçirilebilir. Bu süreçte; ortaya çıkacak sıra dışı, belki çözüm odaklı ve yaratıcı fikirleri bir şekilde not almak ya da üzerinde çalışıp geliştirmek adına değerlendirelim.

Transit Ay düğümleri Cumartesi günü yer değiştiriyor ve Balık – Başak aksından; Kova – Aslan aksına geçiş yapıyoruz. Ortalama 1, 1.5 yıl geçtiğimiz dönemde Balık – Başak aksında yaşadığımız git – gel süreçlerinin, belirsizliklerin, feda ettiğimiz ya da hizmet ettiğimiz durumların görünür hale geldiğini göreceğiz. Bütün bu önemli gezegen transitlerine ve etkilerine hafta içinde yazılarımızda yer vereceğiz; siz değerli Binnazabla takipçilerimiz için.

Pazartesi gününe girdiğimiz ilk saatlerde Balık burcunda hareketini devam ettiren Ay; Venüs kavuşumunu gerçekleştirdikten hemen sonra boşluğa geçiş yapıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Koç burcuna giriyor. Hafta başına Koç temalarıyla daha hareketli, enerjik başlıyoruz! Günün önemli açısı Merkür – Satürn trinesi özellikle eğitim – öğrenim, tecrübe kazanmak; sağlam temelli hareket etmek adına çok uygun etkiler var.

Her iki gezegenin de Retro harekette olduğunu düşünerek; özellikle geçmişten gelen işlerimizin sağlam bir şekilde üzerinden geçilmesi de gerekebilir. Aile büyüklerimiz, bizden tecrübeli kişilerden göreceğimiz yardımlar da özellikle bugün ön plana geçecektir.

İletişim, eğitim – öğretim, fikir ve bilgi alış verişi konularında da bu etkiler değerlendirilebilir. Eksik bıraktığımız alanları yeniden gözden geçirerek tamamlayabiliriz.

Sabah saatlerine Ay – Mars sekstili ile başlıyoruz. Koç’un enerjisini de üzerimize almışken; tempo kazanıyor ve güç gerektiren işlerimizi de halledebiliyoruz. Bir süredir beklettiğiniz, gözünüzü korkutan işler için de bugün tam zamanı!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.