Bazen Zorlamamak Akışına Bırakmak Gerek

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Verimli, huzurlu bir hafta diliyoruz. 

Ay günündeyiz. Ay kapandı; Balzamik fazda ve Balık burcunda yol alıyor. Yarın sabahın erken saatlerinde gerçekleşecek olan Koç Yeni Ay’ı öncesinde tamamlanıyoruz. Biraz içine kapanık, duygusal, belirsizlik ve sınırsızlık hissi taşıyan bir gün geçirebiliriz. Sabah saatlerinin ilk açısı Ay – Chiron kavuşumu. Duygusal anlamda hassas ve içten içe bizi yaralayan bir görünüm söz konusu. Hemen ardından etkili olacak Ay – Satürn karesi; yukarıdaki görünümü tetikliyor. Günün ilk yarısında bizi kısıtlayan, zorlayan ancak çözüm de üretebileceğimiz biraz gergin bir süreçteyiz. Chiron etkisi içten içe bizi zorlayabilir. Duygusal anlamda da stresli, huzursuzluk veren bir zaman dilimi.

Bu sürecin ardından Ay; öğle saatlerinden itibaren boşluğa giriyor. Bu süreç ise yeni bir girişim ya da işe başlamak çok uygun görünmüyor. Üstelik Ay; balık burcunda boşlukta ilerliyor ve Yeni Ay yükseleniyle birlikte Neptün etkisi de kuvvetli. Önümüzü görememe, dağılma etkilerine karşılık; odaklanarak elimizdeki çalışmalarımızı tamamlamak daha sağlıklı olur. Bu süreç aynı zamanda Ay’ın kapanma ve ardından oluşacak Yeni Ay fazıyla biraz daha ötelenebilir durumda. Yeni bir iş ve dilekler, başlangıçlar için Hilal fazını beklemek, çok daha uygun olacaktır. Bununla birlikte fonda Mars – Neptün sekstil açısı da var. Yaratıcı çalışmalarımızın ve içimizdeki aşkın gücün ortaya çıkması adına itici bir güç ve destek de aldığımızı belirtelim hemen!

Akşam saatlerinde Ay; Koç burcuna geçiş yapıyor. Daha enerjik, harekete geçen, motivasyonlu bir süreç içindeyiz. Ardından devreye giren Ay – Venüs kavuşumu; duygusal anlamda güzel enerjiler barındırıyor. Venüs geriye doğru gitse de ikili ve özel ilişkiler açısından değerlendirilebilir. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay; Jüpiter’le karşıt, Plüton’la kare açı gerçekleştiriyor. Kuvvetli, dönüştüren, manipülasyon etkisi yüksek ve sezgisel anlamda da güçlü enerjiler söz konusu. Retro Jüpiter; süreçlerde fazla destekleyici görünmüyor. Biraz zorlamadan, akışına bırakmak en doğrusu bu süreçte…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.