Başak Burcu İş Hayatı

fal-ad1

basakis3Sevgili Başak,

Bakalım iş dünyanızda neler oluyor ve siz nasıl davranmalısınız! İş hayatınızda bir işi planlayarak uzun süre o işin sunumuna kadar kimseye bahsetmeden durabilecek kadar sabırlısınızdır.  Sırcısınızdır, yüzeysel biri değilsiniz ve her zaman konunun özüne, kalbine inersiniz. Bu özelliğiniz iş ve alanında size büyük bir avantaj sağlayabilir. Güç, refah ve hırs sizin için önemlidir. Güçlü kişileri etrafınızda görmek istersiniz. Bunun için büyük taşların altına elinizi koymaktan çekinmeyen bir halde yansırsınız. Karşı taraf iş veren yada ekip arkadaşların ise bu özelliğini meydan okuma olarak görecektir. Muazzam başarılarınızı her daim kıskananlarda olacaktır.

Üstlendiğiniz çok miktarda sorumluluk ve görev, ihtiyacınız olan desteği bulabileceğiniz basakis1insanlardan uzaklaştırabilir. Yardım istemekten çekinmeyin. Aklınızla gurur duyuyorsunuz ve onu kullanmaktan keyif alıyorsunuz. Bir fikir üzerinde enine boyuna çalışmaya, bir konuyu basitleştirerek özüne indirgemeye her zaman hazırsınızdır. Zihinsel çalışmaları ve disiplini seversiniz. Zihninizi odakladığınız bir şey üzerinde uzun süre çok yoğun bir biçimde çalışabilirsiniz. Ancak hayatın getirisi olan rakipsel duygularla hareket etmek yerine daha kendiniz olma eğiliminde hareket etmelisiniz. Başarıya ulaşan merdivenleri her zaman kendiniz sıra ile geçmek istersiniz. Zaman kazanmak için birlikte ortak çalışmak ve ekip ruhu ile hareket ederek arkadaşlarınızın iş gücünden yararlanmalısınız. Hayatınızda zirvede olmak ve kazanç önemlidir ve er geç başaracaksınızdır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.