Barış, Huzur ve Aydınlık Günler Olsun

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

İslam alemi açısından önemli kabul edilen Recep, Şaban, Ramazan aylarının başlangıcına girmiş bulunmaktayız.

Bu gece aynı zamanda Regaip kandili de idrak edilecek. Binnazabla ailesi olarak; Kandilin insanlığa, bölgemize barış, huzur ve aydınlık dolu günler getirmesi dileklerimizle…

Günün etkili ve önemli açısı bu hafta etkili olan ancak son iki gündür etkisi daha da kesinleşen Jüpiter – Pluton karesi. Mali anlamda finans ve ekonomik değerler; ayrıca inançlar ve etik kavramlarla ilgili olarak spekülatif etkiler çoğalabilir. Özellikle maddi kaynaklar, borsa, döviz ve kredilerle ilgili olarak dikkatli davranmamız gereken bir süreçteyiz.

Jüpiter retrosu ve Pluton’un çok kuvvetli değişim, dönüşüm etkisi; aslında belki farkederek belki de çok farkında olmadan; değerlerimiz, sahip olduklarımız, temel konularımızla ilgili süreçleri önemli ölçüde etkiliyor. Jüpiter’in büyütücü etkisi; süreçlerin daha yayılarak ve büyüyerek de devam edeceğini gösterebilir.

Öğleden sonra; Ay – Neptün sekstil açısı devreye giriyor. Genel olarak bugünün anlamına da uygun bir süreçteyiz. Maneviyatımızın, ilahi duygularımızın yoğun olarak hissedileceği bir zaman dilimindeyiz. İyimserlik daha fazla hakim olurken, empati kurma, dua, meditasyon ve inançlarımızla ilgili olarak da güzel ve desteklendiğimiz bir süreç.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Mars kavuşumu tempoyu biraz artırıyor. Özellikle güvenlikle ve iş süreçlerimizle de ilgili mücadele etme gereği oluşturan, içten gelen sinirsel bir etkiyle birleşerek biraz da bizi zorlayabilecek bir enerji ortaya çıkabilir.

Boğa’daki Mars; harekete geçmek isterken; ağırdan alan, zorlayan bir yerleşimde. Ancak bu enerjiyi olumlu değerlendirmemiz mümkün. Efor gerektiren ya da tamamlanması gereken konularda ihtiyaç duyduğumuz itici gücü ve motivasyonu da sağlama imkanımız var. Kararlı ancak; temkinli ve sağduyulu hareket etmemiz durumunda bazı konularda güçlü ilerlemeler ve kalıcı sonuçlar için de değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.