Balık Burcunda 26 Ağustos Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

fal-ad1

Koç burçlarının bilinçaltlarına yönelik gelişecek bir dolunay olmasından kaynaklı hep bir sonuçlanma için hazırlık içinde olacaklar. Koç burçlarının birinci evlerini tetikleyen Uranüs retrosundan kaynaklı tetiklenme yaşayacaklar, enerjilerini doğru yönlendirmeleri gerekecek. Bir bitiş ve sonuçlandırma ilişkisi içinde olacaklar. İyi yada kötü sonlamalar başlangıçlar içinde yer alacaklar. Sosyal mecralarınız hareketli aşk hayatlarınız kritik olabilecek. 26 Kasım’a kadar sürecek olan etkilerden yana sınavınız zorlayabilir.

Boğa burçları yeni yerleşim kararları almak isteyebilirler. Pluto retrosu 30 Eylül’e kadar dokuzuncu evinizde olduğu için olumlu sonuç almanız için o vakte kadar beklemeli ve taşınma gibi yerleşim yeri değişimi yapmamalısınız. 26 Kasımdan sonraya bırakmanız gereken bir süreç var, tadilatlar ve taşınmalar konusunda aceleye yer vermemeniz gerekir. Önceden başlatmadıysanız bekleyin evvelinden başlattığınız girişimler haricinde Uranüs retrosu 12. Evinizde olduğu için pişmanlık duyacağınız girişimlere dönüşebilir. Risk almamak adına önceki işlerinizi tamamlamış olmaya gayret etmeniz gerekir.

İkizler burçları kariyere dönük teslim etme süreçleri içinde olacaklar.  Uranüs retrosu 12. Evinizde olduğu için geçmişte eksik kalmış bir konuyu tamamlamanız için önünüze çıkarabilir. Balık dolunayı İkizler burcu için kariyer ve iş koşullarını yenilemek/ değiştirmek üzerine olacak. Neptün retrosu yakın arkadaş ve kardeş gibi alanlarınızda etkiliydi onlarla ilgili konuların içinde ya üzülüp ya destek almış olmalısınız. 26 Kasım’a kadar üzüntü duyabilirsiniz arkadaş ve kardeş konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş dünyanızda gücünüzü tekrar elde edebilirsiniz. Çalışmayan İkizler için hane içinde enerjileri yükselebilir. Satürn ve Plüto retrosu 8. Evinizde paranızı değerlendirme konusunda çok fazla dikkat etmelisiniz.

Yengeç burçları bol bol seyahat üzerine tamamlayacaklar. Bu Balık dolunayı gitmek istediğiniz yurt dışı seyahatini yaptırabilir. Kesilmiş olan paralarınız geri bağlanabilir. Mülk satmakta zorlanıyorsanız bu gerçekleşebilir. Hukuki konularda kazanabilirsiniz. Neptün retrosu 26 Kasım’a kadar para evinizde bunun anlamı kandırılmalara açık olduğunuz anlamındadır. Çok dikkatli olmanız gerekecek. Uranüs retrosu 7 Ocağa kadar kariyer çizginizde olacağı için prestij kazanabilirsiniz.

Aslan burçları en çok tutulmalardan en çok etkilenenlerdendi. Kredi borç gibi konular zorlamıştı. Tekrar buralardan kazanabilirsiniz. Önceden beklediğiniz paralarınızda gelebilir. Mars retrosu evlilik ortaklık konularınızı vurgulamıştı. Hayal kırıklığını atlatmış olabilirsiniz. 26 Kasım’a kadar tedbirli kalmakta yine de fayda olacaktır henüz bazı etkile içinde olabilirsiniz. Plüto retrosu yaptırımcı etkiler verebilir sağlığınıza dikkat edin, kalp ve ayaklarınıza bilhassa…

Başak burçları evlilik ve ortaklık alanları üzerinde kararlar alarak gerçekleştirecekler. Sağlıkla ilgili olumsuz konularınız geri çekiliyor ve güçlenmiş olacaksınız. Neptün retrosu bilinçaltınızı yanıltacak 26 Kasım’a kadar kurgulayarak olumsuz sonuç alabilirsiniz. Etkiler geçici dikkatli olmalısınız. Otoriter davranmamalısınız esnek yaklaşımlarda olmanız gerekecek. Neptün retrosu 11. evinizde olacağı için toplumda manipülatif davranmamalısınız.

Terazi burçları aşkta enerjileri düşük geçirmişti. 28 Ağustos sonrası çok daha güzel etkiler hissediyor olacaklar. Yüksek enerji alacaklar.  Neptün retrosu 11. Evde toplumsal alanlarda hitap şekliniz önem kazanacak Kasım ayına kadar gerçekçi yaklaşımlar içinde olmaya özen göstermeniz gerekecek.  Satürn ve Plüto retrosunda anne baba v.s ilgilenmeniz gerektiyse halada dikkatli olmanız alım satım yapamamanız gerekecek. Uranüs retrosu 7 evinizde geçmiş bağlardan biri yada bir olayınız gelip gündeminize oturabilir.

Akrep burçları aşk ile ilgili konularda tüm alanlarında tamamlanma içinde olacaklar. Çok keyif alacağınız bir yaşam zevki içinde yer alacaksınız. Aile anne ve baba gibi konularınız olmuştu. Onları aşıp yenileyeceksiniz. Mars retrosu çıktığı için ferahlayacaksınız. 26 Kasım’a ayaklarınız yere sağlam basacak. Uzak kaldığınız kardeş ve sorunlarınıza Plüto negatif yada pozitif etkiler getirecek. Sağlık konusunda iyi yada kötü etkiler bulacaksınız. Haritalarınıza baktırmanızı daha detaylı yanıtlar almanızı tavsiye ediyorum.

Yay burçları anne ve baba konularından yana yerine oturacak konulardan yana dolu dolu geçiyor olacak. Mars retrosu sonrası yakın çevre ve kardeş konularınız öne çıkacak. Taşınma ve yerleşim yerinize ait hareketlenmeler olacak. 6 Eylül’e kadar paraya nasıl yaklaştığınız ile ilgili sınavınızdan sonra para gelecek dağıtın destek olun destek bulun sloganını yansıtacaksınız. Eski aşk, eski eş bile geri gelebilir.

Oğlak burçları çok yakın sosyal çevre ile tamamlayacaklar. Bu dolunayda hareketli bir ortam içinde olacaklar. Mars retrosu para evlerinizdeydi 28 Ağustos sonrası maddi enerjileri tekrar açılacak yeniden para akışı içinde olacaklar. Neptün retrosu 8 evlerinde 26 Kasım2 kadar alacak verecek konularında yasal konulardan yana ciddi adımlar atılması lazım sonrasında sıkıntıları azaltabilir. Karar vermiş ve seçmeniz için 6 Eylül’e kadar etik bir karar vermeniz gerekecek. Uranüs tadilat konusunda sizi yöneltebilir.

Kova burçları Balık dolunayını para alanlarında yaşamakta olacaklar. Para akışı yüksek enerji gelecek sizlere. Hayat yolunuz ile ilgili melankoliktiniz. Bunu aşıyor 28 Ağustos itibariyle ayaklarınızı yere sağlam basacağınızı görüyorum. Bilinçaltınızı temiz tutmaya çalışın. Parasal akış için dua enerjisi sağlayın yanıt bulacaksınız. Doğru adımlar atacaksınız iş ve para sizin için harika geçecek.

Balık burcu balık dolunayında dış görünümlerini değiştirmek isteyecek daha girişken olacaklar. 26 Kasım’a kadar dikkati elden bırakmayın. Fazla kalabalık ortamlarda olmamaya sözlerinizin yanlış anlaşılma ihtimaline karşın dikkat edin. Doğru kararlar vermeniz doğru adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Berekete ve bolluğa açık olduğunuz bu sürece geriden gelecek paralarınız da eklenebilir. Getirisinden faydalanmak adına kariyere odaklanmakta fayda göreceksiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.