Balık Burcu Yöneticisi Neptün Etkileri

fal-ad1

Sevgili Balık Burcu,

Sağlığımızda Lenf bezlerini ve Hipofiz bezlerini yönetir. Uykumuzu da temsil edenbalikneptun3 gezegendir. Her burçta hemen hemen on dört yıl kadar kalır. Zodyak’ turunu yüz kırk altı yılda tamamlar.

Neptün Zodyak’ ta ki görevini yüz kırk altı yılda tamamlar. Şefkatli ve merhametli bir gezegendir. Fedakarlık, temiz duygular, saf art niyetsiz bakış açısı bu gezegenin yönettiği burca mensup insanlar da vardır. Astrolojide Neptün, Balık burcunu yönetir. Kibarlığı ve sevgi dolu bir hayatı seçerler. Kabalaşan ve kaba kuvvete gerek olan durumların ortamını sevmezler hisleri ile o ortamlardan ellerinden geldiğince uzak kalmayı seçerler. Mümkün olduğunca ferah bir hayat yaşamak için çalışıp para kazanmaya bakarlar. Rahatlarını severler bunun içinde çalışmanın gerekliliğini bilirler.

Sınırları aşmayı ve engelleri yıkmayı sevdiği için engin denizleri yönettiği de söylenir. Sezgi-his – medyumluk yeteneğine sahip olup olmadığınız ise, Neptün’ün haritanızdaki balikneptun2konumu ile alakalıdır. Neptün sanatçı bir gezegendir. Bale, dans, resim sanatı, oyunculuk, fotoğrafçılık, müzik ve şiirin yönetimini yapar. Bu gezegen sisi ve bulanıklığı da temsil etmekte olduğu için gerçeklere odaklanmak gerekecektir. Bu şekilde günlük hayatta gerçeklerden kaçmak var olan durumu tüm çıplaklığı ile görmemiz gerekir. Kabullenmek göz ardı etmemek lazım. Bu şekil de doğrulara ulaşacak ve artık gerçeklerle bir bütün olarak yaşamaya başlayacağız. Başkaları tarafında da kandırılma riski vardır uyanık olma konusun da artık sis perdesini aralamak durumunda kalacaksınızdır. Hayatın gerçeklerini en yalın hali ile önümüze koyma ilhamına sahiptir Neptün.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.