Balık Burcu İş Hayatı

fal-ad1

balikis1Sevgili Balık Burcu,

iş hayatında sakinliğe önem verdiğin için kendi halinde yolunda ilerlemek isteyeceksin. Balık için para kazanmak mantık işidir. Mantığına yatmayan bir işe sıcak bakmayacaktır. Balık burcu parasal konularda mantıkla ilerler ve başarıya ulaşmak için kafasına koyduğu işi yapmak için büyük bir mücadele sergiler. Balık burcu olarak iş hayatınızı kolaylaştıracak bütün çözümlemelere açık olmanız sizi yükselişe ve finansman artışa ilerletecektir. İçinizdeki bazı enerjilerin bütün engellemelerinize rağmen kendilerini dışarı atabilmek için birbirleriyle yarıştığını hissedebilirsiniz. Şimdi, aynı soruların cevabını ararken başka insanlarla ortak hareket etmeniz gerekiyor. Özel hayatınızda, grup çalışmalarına ve projelere dahil olarak amacınıza çok daha kolay ulaşabileceksiniz. Bu şekilde daha sistematik ve enerjik hissedeceksiniz kendinizi. Her şey tam vaktinde gerçekleşiyordur ve ilerleme kaydetmekte zorlanmayacaksınızdır.

Bu durum, sizi istediğiniz yöne doğru istediğiniz hızla ilerletmektedir. Hayata daha kendinize özgü ve yenilikçi bir yaklaşımla karşılık vermeniz gerekir. Sizi ancak suyun akışında gibi hissetmenizi sağlayacak olanda tamda budur. İş birliğine ve iş birliğinin gücüne inanmakla başarmanın yarısına gelebileceksiniz. Çünkü ara sırada olsa iş konusunda içinize çekilmeniz yalnız çalışırken başarı sağlamanızda yüksek ihtimal olsa dahi bazı dalgınlıkları ekip çalışması ile önleyebileceksiniz.

İş alanız daraldığında sorumluluklarınız arttığında kısıtlamalardan kurtulmak için balikis2mücadele veren yönünüz kendisine engel olunması karşısında çok sinirlenecektir. Bu tavrı tepki yerine etkiye dönüştürmek adına pes etmeden önce yenilikler farklı alternatif yollar denemelisiniz. Güç sahibi olmanın hiç ilginizi çekmediğini düşünüyor olsanız da, onu elde etmek ve kullanmak size muazzam bir övünç duygusu yaşatacaktır. Bu gücü yaratıcı şekillerde kullanmamanız için hiçbir neden yok. Önce asıllı bir plan yapmalısınız. İş arkadaşlarınızın fikri ve görüşlerini de alarak etraflıca düşünerek planınızı oluşturmak. En düşük ihtimali ve en olumsuz durumu da hesaba katmalısınız. Yapmanız gereken tek şey, odaklanmak ve planlarınızı adım adım uygulamak. Genel anlamda hislerini iyi kullanıp iyi şanslarının yardımı ile hedeflerine her daim ulaşırlar.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.