Balık Burcu Evlilik Hayatı

fal-ad1

balik-vlilik3Sevgili Okurlar,

Balık burcu insanı doğası gereği duygusal yapıdadır. Kendilerini güvende hissetmek adına sahip oldukları şeylere gereğinden fazla bağlanırlar ve onları kaybetme korkusu yüzünden özgürce hareket edemezler. Romantizme önem verir. İlişki olarak da duygusal olan aşk dolu geçen bir yöndeyseniz onu evliliğe ikna etmenizi kolay olacaktır. Yinede yanlış karar almaktan korkan güvenmek için zaman tanıyan yapıdadır. Hisleri kuvvetli olacağı için sizin gerçek duygularınızı tartacaktır. Sürekli ilginiz verdiğiniz değeri öncelik tutacağı için aşk evliliği için doğru burç insanınabalik-evlilik2 aşık olmuşsunuz demektir. Balık merhametli ve uyumludur. Açık konuşmayı sever içinde art niyet yoktur. Neşeli olmayı müziği seven bu burç insanının enerjisi yüksek olur. Kırılmadığı sürece sizinde enerjinizi artırmak için fedakarlık ve çaba gösterecektir. Kendi fikirlerinizi çok kararlı ve güçlü bir biçimde ortaya koyup tartışabileceksiniz. Öte yandan, bu güçlü enerjiyi incir çekirdeğini bile doldurmayacak kadar önemsiz bir tartışma için boşa harcamamakta yarar var.Kendi haklarınızı savunduğunuz kadar sizin hakkınızı da gözetir.

Evlenmek çocuk sahibi olmak sadık olmak burcun insanın özelliğidir. İlgiye aşıktırlar. Bu balik-evlilik1nedenle kendinize fazla iş yüklenmemeli, sadece mecbur olduğunuz işleri yapmakla yetinmelisiniz. Bunları yapacak kadar gücü kendinizde bulabileceksiniz ve eğer ona gerekli zamanı ayırmaz, yapmaz, ertelerseniz kendinizi baskı altında hissedebilir, rahatsızlık duyabilirsiniz. Çünkü o kendini size adayacaktır bağlanmayı aşkı doyasıya yaşamayı seven Balık burcu iyi bir eş olacaktır. Eşinin arkadaşlık ve dostluklarını olsun akraba ilişkilerini olsun güçlendirir. Eşini her konuda destekler. Arkadaşlarınızla ve komşularınızla her zaman gerçekleştirdiğiniz görüşmeler bile çok daha verimli, sağlıklı olacak, çünkü birbirinizi normalde olduğundan çok daha iyi anlayacaksınız. Balık aile ve çevreye önem verip evliliğinin herkesle bütün halinde ilerlemesi gerektiğinde samimi tavrı sayesinde başarı ile kalabalık aile ortamını sağlayacaktır. Balık burcu ile evlilik, hayat dolu neşeli bir eşe ve çocuklara sahip olacaksınız demektir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.