Bakım ve Güzellik için Doğru Zamanlar

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay Aslan burcunda ilerliyor. Ay Aslan burcunda ve Mars günündeyiz. Ay; Aslan burcunda liderlik özelliklerimiz ön plana çıkar. Daha neşeli, organizasyona yönelik, dürüst ve sahnede hareket ederiz. Yaptığımız işlerde görünürlük hakimdir ve kendimizi ortaya açıklıkla koyarız. Bununla birlikte beğenilmek isteriz. Başka bir ifadeyle sahnede oluruz, cömert davranır ve takdir, alkış isteriz. Görüntümüzle ilgili de dikkat çekici davranabiliriz. Kuaför ve bakım için uygun zamanlardır. Saç bakımızla ilgili yapılan işler; dikkat çekici ve güzel olur.

Kalp sağlığımız, sırt bölgemizle ilgili sağlık süreçlerimizin takibini yapabiliriz. Çocuklar, gençlerle ilgili aktiviteler, açık ve sosyal – sanatsal alanlarda gerçekleşecek çalışmalar adına güzel bir dönemdir Ay’ın Aslan burcundaki seyahati…

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Güneş sekstili son günlerin zorlu sürecini biraz rahatlatıp güçlendiriyor. İkili ve yönetsel ilişkiler; kadın – erkek ve duygusal dengemizde olumlu bir süreçteyiz. Yönetim ve otorite pozisyonu kişilerden destek görebiliriz.

Ay – Jüpiter sekstil açısı öğle saatleri ve devam eden süreçte hormonal anlamda ve duygularımızda rahatlama yarattı. Bir kısmımız biraz rehavet içine girmiş olabilir. Bununla birlikte yükseköğrenim, yabancılar, farklı kültürler, felsefe, seyahat gibi konularla ilgilenmek adına olumlu bir zaman dilimi… Manevi anlamda da kendimizi iyimser ve olumlu hissettiğimiz bir süreç.

Akşam saatlerinde etkili olan Ay – Merkür karesi; iletişimde gerginlik, gecikme, sıkıntı yaşatabilecek konuların altına çiziyor. Özellikle Bununla birlikte fikirler ve söylemek istediklerimiz çok hızlı hareket ediyor. Biraz daha düşünerek ve sakin kalarak hareket etmek yerinde olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla.

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.