Baharla Birlikte Kilolarımızdan da Sıkıntılarımızdan da Kurtuluyoruz!

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Binnazabla ailesi adına güzel bir hafta sonu geçirmenizi diliyoruz. Nisan ayının sonuna geldik. Havaların da ısınmasıyla birlikte önümüzdeki günlerde baharı biraz daha hissetmeye başlıyoruz.

Ay; gün boyunca İkizler’de yoluna devam ediyor. Merkür – Uranüs kavuşumunun da etkisiyle özellikle zihnimizin hızlı çalıştığı, ani ve yaratıcı fikirlerin hızla yol aldığı, iletişimmin de yoğun olduğu bir gündeyiz. Boğa burcunda başlattığı geri hareketini Koç’ta sonlandırmak üzere son düzlüğündeki Merkür; hafta ortasında durağan pozisyonuna geçiş yapıyor. Bu nedenle gölgeli günlerini de hesaba katarak her türlü iletişim, bankacılık, belgeler, anlaşmalar gibi Merkür etkisindeki konularda daha dikkatli ve farkındalıklı davranmak yerinde olur. Elimizdeki çalışmaları bir kez daha gözden geçirelim. Harekete geçmeyi planladığımız konuları yeniden inceleyip eksik bırakmamaya çalışalım. Gecikme, engellenme gibi konularda sabırlı olalım ve önemli belge ve bilgilerimizin yedeğini almaya dikkat edelim lütfen. Sözlerimizde, konuşmalarımızda da özellikle önümüzdeki hafta dikkatli olmakta fayda var.

Sabah saatlerinde Ay’ın Jüpiter’le trinesi güne keyifli ve belki biraz da tembellik yapma isteğiyle başlattı bizleri… Yeme – içme konularında biraz dikkatli davranmak iyi olabilir. Duyduğumuza göre retro Jüpiter ve geride bıraktığımız retro Venüs; bazılarımızda azıcık kilo yapmış bu kış çıkışı. Baharla birlikte hepsini veriyoruz; endişeniz olmasın.

Jüpiter’in felsefe, inançlar, uzak kültürlerle ilgili konular da ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinde Ay; kavuşumdaki Merkür – Uranüs’le sekstil açı gerçekleştiriyor. Hızlı, yaratıcı, sürprizlere açık ve parlak fikirlerin konuşulduğu bir hafta sonu akşamı yaşanabilir. Bu akşam saatlerini; entelektüel konular, bilgi, fikir paylaşımlarının yapıldığı ortamlarda geçirmek çok da yerinde olur.

Ay-Satürn karşıtlığının etkili olacağı ilerleyen saatlerde; sorumluluklarımızın hatırlandığı, kısıtlanmış hissiyle biraz zorlanacağımız bir süreç yaşanabilir. Satürn – Kiron karesinin de etkili olduğu bir hafta sonu yaşıyoruz. Ancak; bu süreci çok depresif hale getirmeden; yaralarımızdan, tecrübelerimizden ders çıkartıp sorumluluklarımızla yüzleşerek çok doğru bir şekilde geçirebiliriz.

Hafta sonu biraz doğada vakit geçirmeye ve topraklanmaya çalışın değerli takipçilerimiz… Ayaklarınızı ve ellerinizi mutlaka toprağa ve ağaçlara temas ettirin. Zihninizi dinlendirin ve vücudunuzdan olumlu enerjinin akışına izin verin. Kendinizi çok iyi hissettiğinizi ve toparlandığınızı fark edeceksiniz. Kendinize değer verin lütfen! Yanlışlar, hatalar ilerlemek için bir fırsat aynı zamanda… Bunların sorumluluğunu alarak çaba göstermek; yolun açılmasında çok büyük etken olacaktır!!!

HGökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.