Babalar Günü Astroloji Yorumu

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Koç burcunda seyahatini sürdüren Ay; enerjimizi yükseltti hatta; sabırsız ve biraz agresyonu da yükseltebilen açılara hareket ediyor. Koç; tıpkı bir çocuk enerjisiyle ani, meraklı, aceleci ve bir anda hareket eder. Birden heveslenir ve birden hevesi kaçar. Aniden alevlenir, parlar ve çabuk söner. 

Öğle saatleriyle birlikte devreye giren Ay – Mars karesi; aniden gelişen agresyon, kaza, sabırsızlıklar için dikkat etmeyi gerektiriyor. Gergin ve tartışmalara açık etkiler hakim. Biraz sabırlı ve sakin kalmak sıkıntıları hemen çözecektir. Öğleden sonra etkisini hissedeceğimiz Ay – Jüpiter karşıtlığı; hormonal anlamda ve davranışlarımızda dengesizliklere, abartılara açık etkiler taşıyor. Yeme – içme, harcama konularında biraz dikkatli olmak gerekebilir. Davranışlarımızda da inişli çıkışlı bir süreç sergileyebiliriz. Haritamızdaki etkiler doğrultusunda hormonlarla ilgili sorunlar, tansiyon, kan değerleri değişiklik gösterebilir.

Günün genelinde etkili olan Merkür – Satürn karşıt açısı iletişim, ikili ilişkiler ve hafta sonu olması nedeniyle aile büyükleriyle ilişkilerimizde; zihinsel faaliyetlerimiz, eğitim konularında biraz sıkıntı verir pozisyonda.

Sözlü iletişim, fikirlerin sert bir şekilde dile getirilmesi, düşünce ve zihinsel faaliyetlerde dar görüşlülük getirebilir. Durumun, düşünce ya da konunun biraz dışına çıkmak sağlıklı olur. Sınırlandırılmak, konuşmamızın ya da ifade etmemizin önünde engellenmeler yaşanması önümüze gelebilir.

Günün biraz zorlayan enerjilerinin beraberinde bugün Babalar günü… Bu nedenle kalpleri kırmadan hayatta olan babalarımızın, büyüklerimizin gönlünü alalım. Baba gibi yüreği, cesareti, şefkat ve sevgiyi yüreğinde taşıyanların Babalar Gününü; Binnazabla ailesi adına kutlarız!

Yeni haftaya sağlık ve huzurla girmeniz dileklerimizle.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.