Balık Burcunda Ay Tutulması ve Etkileri

fal-ad1

balik-aySevgili Takipçilerimiz,

Bu Tutulmada Kiron yada Şiron olarak adlandırılan, kimilerine göre asteorit olan , kimilerine göre kuyruklu yıldız olan ‘’yaralı şifacı’’ da rol alacak..

Kiron, Yunan mitolojisinde yarı insan yarı at olan, tıbbı keşfeden varlıktır. İyileştirici özelliğinin yanında savaşçı ruhludur.Zeki,uygar ve kibardır. Kendi yaralarına merhem olamayan Kiron,yaşadığı acılarla edindiği tecrübeleri başkalarının yararına kullanır. Astrolojik olarak gökyüzünde Satürn ve Uranüs arasında yer alır. Dünyevi akıldan,evrensel akla geçiş arasında köprü gibidir.

Natal yani Doğum haritalarımızdaki yerleşimi ; ideallerimizi gerçekleştirirken hangi alanlardan yara alacağımızı anlatır. Bunlar iyileşmeyen yaralar değildir.Diğer insanlara nasıl faydalı olabileceğimizi,onlara neler öğretebileceğimizi anlatır. Kendi hatalarımızdan dersler çıkartıp,insanlara yaşadıklarımızdan edindiğimiz tecrübeleri aktararak onlara yardımcı oluruz ve yaralarımızı iyileştiririz.

Balık Burcunda yaşanacak Ay Tutulmasında,kendi hayatımızda nelerden geçtiğimize,ne konularda fedakarlıklar ettiğimize,hangi konularda karmaşa içinde olduğumuza bakmalıyız.

Bizi yoran kişilerden, olaylardan sıyrılma vakti.. Bağımlılıklarımız varsa, yada iş ve özel ilişkilerden bizi sıkan yoran bağlayıcılıklar varsa bunlardan uzaklaşmak içinde uygun bir dönem..

Duygusal anlamda etkilendiğimiz konular ön plana çıkabilir. Sağlık anlamında kendimize dikkat etmeliyiz. Verilen sözler tutulmayabilir ve kandırılmaya açık olabiliriz.

Unutkanlığımızdan kaynaklı bazı durumlarla karşılaşabiliriz. Bağımlılıklar arınma zamanı.. Kendimizi olaylar ve karşılaştığımız durumlarla ilgili akışa bırakma zamanı ve bunlarla ilgili imtihandan geçme dönemi..

Ayrıca hayatlarımızda bizi aldatan kişilere yada durumlara farkedip ikilemler yaşayabiliriz.. Yapılanlar doğru ise bunların karşılığı da olumlu olarak alınacak bir dönem aynı zamanda..

Kiron’un bu tutulmada yer alması,bilinçaltı düzeyinde ve psikolojik olarak bazı zorlanmalar yaşayabileceğimize dikkat çekebilir. Böylece kendi ruhumuzla bilinçaltımızla da yüzleşme durumunda olabiliriz. Kendi yaralarımızın şifasını bulup, merhemi de bizler olabiliriz..

fal-ad1
Didem Kılıç

Didem Kılıç

2013 senesinden beri Astroloji ile ilgili önemli okullardan ve astrologlardan ders aldım. Bu kurum ve kişilerden almış olduğum ustalık belgeleri ile Profesyonel olarak Astroloji dünyasında yer almaktayım. Astroloji ve gezegenlere olan ilgim insan ruhuna olan ilgimle harmanlanarak kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir deryadır... Bakmasına bilene çok şey anlatır…

1 Yorum
  1. Hımm güzel tamda arınmaya ihtiyacım var yalnız nasıl yapıcam nerden başlıcam bilemiyorum…

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.