Ay Tüm Gün Boyunca Yengeç Burcunda

fal-ad1

imageDeğerli Astroloji Takipçilerimiz İyi Haftasonları,

Ekinoksla birlikte, sonbahara iyiden iyiye geçiş yaptık. Gündüzler biraz daha kısalmaya ve geceler uzamaya devam ediyor. Bazı bölgelere ilk kar yağdı bile… Sıcaklık değerleri mevsim normallerine sabitlenmeden önce, birkaç gün biraz üşüyebiliriz. Sağlığımıza dikkat edelim, kendimizi koruyalım lütfen.

Ay, tüm gün boyunca Yengeç burcunda hareket ediyor. Yuvamız, vatanımız, ailemiz ön planda olabilir. Milli konular, güvenliğimiz ve ailemizle ilgili hassasiyetimiz artabilir. Kollama, koruma, annelik duyguları daha fazla hissedilebilir.

Sabaha karşı, Ay – Neptün üçgen açı nedeniyle kendimizi duygusal hissedebilir, etkilere açık olabiliriz. Manevi ve sanatsal çalışmalar açısından güzel enerjiler altında olacağız.

Sabah saatlerinde; Ay’ın Kuzey Düğüm’le olumlu açısı; birlikte gerçekleştirilen işler, imagehedefler konusunda bizi destekliyor. İleriye yönelik planlarımız konusunda, geçmiş tecrübelerimizden de faydalanarak daha sağlıklı kararlar alabiliriz. Hedeflerimiz, gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çalışmalar konusunda daha rahat etkiler altında olacağız.

Öğlen saatlerinde gerçekleşecek olan Ay -Plüton karşıt açısı; duygusal anlamda zorlayıcı ve ikilemde bırakıcı etkiler verebilir. Özellikle ailemiz ve yakın çevremize karşı baskı kurabilir, yönetmek isteyebiliriz. Psikolojik sorunları olan kişilerde; şiddet ve saldırganlık tetiklenebilir, dikkatli olmakta fayda var. Kendimizi fazla duygusal hissedebileceğimiz, değişikliklere karşı tepki vereceğimiz saatler altındayız. Sevdiğimiz bir işe yoğunlaşmak fayda sağlayacaktır.

imageÖğleden sonra etkili olacak Ay – Merkür altmışlık açısı, konuşmalar, anlaşmalar, ticari faaliyet, alış – veriş konularında destek veriyor. Merkür’ün henüz geri hareketinden çıktığı ve gölge etkilerinin sürdüğü göz önüne alınarak; yeni anlaşma ve proje başlangıçlarını önümüzdeki haftaya bırakmak daha etkili olacaktır. Özellikle kardeşler, komşular, yakın akraba ve çevremizle ilgili hareketlilik görülebilir. Zihnimizin hızlı ve uyumlu çalışacağı, duygularımız ve mantığımız arasında denge sağlanacağı etkiler alacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.