Ay Kova Burcunda Yoluna Devam Ediyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Kova burcunda yoluna devam ediyor ve günün özellikle akşam saatleri açısından enerjiler oldukça olumlu ve rahat akıyor. Kova temalarını deneyimlemeye devam ediyoruz. Kendimizi biraz daha özgür hissetmek isterken; zihinsel faaliyetlerimizin ve bakış açımızın da farklı olduğunu görebiliriz.

Konulara daha hümanist ve kolektif bilinçle yaklaşıp; sorunlu durumlara ya da olaylara sıra dışı çözümler geliştirme fırsatı yakalayabiliriz. Zihnimiz daha yaratıcı çalışırken; toplumsal ve bilimsel, entelektüel konular gündemimizde daha fazla yer alabilir. Gönüllü kuruluşlar, sosyal gruplarla iletişim yoğunluk kazanabilir.

Gün gayet olumu iki iyicil gezegen açısıyla ilerleyip tamamlanıyor. Akşam saatlerinde önce Ay – Venüs sekstil açısı; ikili, sosyal ilişkiler, maddi konularda olumlu destekler almamıza fırsat tanıyor. Öğleden sonraki saatlerden itibaren bu süreci değerlendirebiliriz. Aktiviteler, iş süreçleri, organizasyon, toplantı, yeme – içme, estetik, sanat, alış-veriş kapsamında sosyalleşme imkanı gelişiyor.

Gece saatlerinde hemen bu açının etkisiyle yoluna devam eden Ay; Jüpiter’le trine gerçekleştiriyor. Her türlü yardımlaşma, şifa, dilek, meditasyon, dua kapsamında oldukça güzel etkiler altındayız. Akşamın bu süreçlerine çalışmalarınızı denk getirebilir; ikili ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Merkür’ün Boğa burcuna girişiyle birlikte karar alma ve uygulama süreçlerimiz, zihinsel faaliyetlerimiz ve somut konularda daha sağlam, temkinli hareket etme imkanı bulacağız. Bu süreçte; böyle olumlu açılarla fikirlerinizi, ilham enerjilerini somutlaştırarak harekete geçebilirsiniz.

Günün olumlu enerjileri esenlik ve huzur getirsin hanelerimize…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.