Ay-Jüpiter Üçgeninden Olumlu Destek

fal-ad1

13-aralikSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay artık Dolunay fazına girdi. Çarşamba gününün ilk saatlerinde, yılın son Dolunay’ı gerçekleşecek

Dolunay ve beraberindeki gezegen dizilimleri, hava şartlarını oldukça etkiliyor. Bugün itibariyle sıcaklıklarda oldukça düşüş yaşanacak. Kendimizi koruyup, bağışıklığımızı mutlaka yüksek tutalım lütfen. Dolunay yorumunu siz değerli takipçilerimiz için yarınki günlük yazımızda paylaşacağız.

Merkür etkisinde bir Dolunay ve önümüzdeki hafta itibariyle de Merkür retrosu başlıyor. Retro öncesi; iletişim ve bilgi trafiği bir hayli yoğun olacağa benziyor. Bu hafta yeni çalışmalar, iş görüşmeleri, anlaşmalar, eğitim, hukuk, ticaret, medya, yayıncılık, seyahat konularında işlerimizi mümkün olduğu ölçüde toparlayalım.13-aralik-2

Teknoloji ve iletişime yönelik işlemlerimize de dikkat etmekte fayda görüyorum. Mümkün olduğu ölçüde dosyalarımızı yedekleyelim. Teknolojik alış – verişlerimizi de ertelemeden acilse bu hafta içinde gerçekleştirelim.

Ay; gün boyunca ikizler burcunda hareket ediyor.

Sabah saatlerinde; Ay’ın Ay düğümleri ve Neptün’le sert açıları var. Bu nedenle; aldanma, kandırılma, yanılma, kafa karışıklığı yaşanabilir. Kendimizi depresif hissedebilir, kararsız kalabiliriz. Trafik ve iletişimde bu açının etkisiyle dalgınlıklar ve küçük aksilikler yaşanabilir. Dikkati elden bırakmadan odağımızı mutlu olabileceğimiz çalışmalara yönlendirelim.

13aralikkapakAkşam saatlerinde Ay – Jüpiter üçgeni olumlu destek vermeye çalışıyor. Fırsatlar, pozitif düşünce hakim olmaya çalışırken hemen beraberinde Ay; Satürn karşıtlığı yaşanıyor. Bu nedenle baskılanmış, engellenmiş, kısıtlanmış hissi taşıyabiliriz. Bir yanda olumlu şeylere odaklanıp, plan yapmaya çalışabilir, diğer yanda sorumluluklar ve olumsuz düşüncelerle karşı karşıya kalabiliriz. Olumsuzluklara fazla takılmadan ama gerçekliği de elden bırakmadan iyimser kalmaya çalışalım.

Gece saatlerinde etkili olacak Ay – Uranüs altmışlık açısı; ani ve sürpriz gelişmelere açık zaman dilimlerini gösteriyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.