Ay İkizler Burcunda Hareket Ediyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; balsamik fazda ve İkizler burcunda hareket ediyor. Şartların çok da bizim kontrolümüzde olmadığı, belirsiz ve değişken ilerlediği bir gündeyiz. Yarın Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay öncesinde su elementi yoğunluğu da duygusal anlamda zorlayabilir birçoğumuzu.

Sabah saatlerinde gerçekleşen Ay – Neptün karesi; günün ilk yarısında dağınıklık, hassasiyet, kararsızlık ve duygusal anlamda boşluk yarattı. Günün ikinci yarısında etkili olan Ay – Satürn karşıtlığı; işlerin biraz güç ilerlemesine ve zorlanmalara işaret ediyor. Elimizdeki işlerin tamamlanması ve yeni işlere girişilmemesi uygun olacaktır.

Akşamın ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Uranüs sekstil açısı ani ve hareketli bir sürece işaret ediyor. Ancak planlarımızı uygulamak ya da plan yapmakta zorluk yaşayabiliriz. Ancak; günün genel anlamda daraltan, tıkanmışlık hissi veren enerjilerini dağıtıp, dinamikleştiren bir zaman diliminde bulunacağız. 

Yarın sabah saatlerinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay; ülkemiz doğum haritasının da yükseleninin Yengeç olması nedeniyle önemli bir Yeni Ay döngüsü… Yengeç burcunda yaşanan stelyum; koruma ve içgüdüsel yanımız, duygularımız ve hassasiyetimiz ön plana çıkıyor. Kökler, aile, milliyet duygularımız yoğunlaşırken; bu temalarda konular dikkat çekiyor. 

Bayram tatili nedeniyle yola çıkacakların dikkatli olması konusunda; uyarıda bulunmakta fayda var. Özellikle yeni Ay ve beraberindeki süreç; göksel anlamda zorlayıcı, gergin ve dikkat gerektiren enerjilerle yol alacak. Farkındalığımızı ve dikkatimizi yüksek seviyede tutalım lütfen!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.