Ay Hareketinin Gününüze Yansımaları

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay güne girişin ilk saatlerinde; Kova burcunda ilerleyişini sürdürüyor. Sabahın ilk saatlerinde etkinleşen Ay – Mars kavuşumu; ani, agresif etkilere karşı dikkat gerektiriyor. Sert ve zorlayıcı hareketler, kaza riski de taşıyan bu kavuşum; dikkatli olmamız durumunda fiziksel güç ve motivasyonu da sağlayacaktır.

Ay; sabah saatlerinde kısa bir süre Kova burcunda boşlukta ilerleyişini sürdürüyor ve ardından Balık burcuna geçiş yapıyor. Balık burcunda yarın yaşanacak olan Dolunay öncesinde Güney Ay Düğümü kavuşumu ile de Merkür karşıtlığını oluşturdu ve tutulma derecesini tetikledi. Ardından gerçekleşecek olan Dolunay aslında bir anlamda tutulmaların etkilerini de beraberinde önümüze getirecektir yakın bir süreçte.

Dolunay’ın Neptün’le hizalanarak gerçekleşmesi duygusal ve ikili ilişkilerin altını çiziyor. Neptün; aynı zamanda dalgınlık, kararsızlık, odaklanmakta güçlük sıkıntılarını ortaya çıkarabilir. Bununla birlikte; Güneş – Neptün karşıtlığı da; aynı doğrultuda özellikle aldanma, aldatılma, unutkanlık, dalgınlık konularında hassas birkaç gün içinde olacağımızı gösteriyor. İkili ve sosyal ilişkilerimiz, iş ve kariyer alanlarımızda daha dikkatli ve odaklı davranmak yerinde olacaktır. Elbette artık bize ait olmayan, bırakılması gereken konularda daha kabullenici olmak yerinde bir davranış. Bununla birlikte odaklanmamız gereken konular ve unutkanlık, dalgınlık riski bizi zor durumda bırakacak durumlara da yol açabilir. Mümkün olduğu ölçüde dağılmamaya çalışalım.

Merkür Aslan burcunda geri hareketini tamamladı ve ileri hareketine dönmek üzere durağan hale geliyor. İletişim konuları başta olmak üzere; teknoloji, seyahat, bankacılık konularında; iş alanlarımızda, kalp, kronik sağlık ve genel hastalıklarla ilgili dikkatli olunması gereken dönemler.

Bir süredir beklettiğimiz önemli projeleri, imza ve anlaşmaları, alım – satım, bankacılık alanlarındaki süreçlerimizi değerlendirmek adına önümüzdeki günlerde daha rahat hareket edebiliriz. Bunun için önümüzdeki haftadan itibaren süreçlerimizi değerlendirmek yerinde olacaktır. Bağımlılık yaratan ilaçlar, zehirlenme ve depresyon ve baş, ayak ağrılarına karşı dikkatli olmak gerekebilir.

Mars; aslan burucunun son derecesinden çıkarak Başak burcuna geçiş yapıyor. Bu birkaç gün gerginlik ve belirsizlik enerjileri bizleri zorlayacaktır. Bununla birlikte önümüzdeki süreçte işlerimize yönelik daha titiz, analitik, çalışkan ve hassas davranacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Detaylı, spesifik iş süreçleri, sağlık, hijyen konularında daha ilgili olacağız. Sonbahar’a hazırlık anlamında da bu zaman dilimini kullanmak yerinde olacaktır. Değişken hava koşullarına karşı dikkatli olmakta fayda görülüyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.